SEZONA 2022

298 43 9 13 20
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Antalovics Kristian 3.Dani crvenokose boginje Odžaci SRB june 2022. Elite
Tóth Kevin 9.Dani crvenokose boginje Odžaci SRB june 2022. U15
Stanić Aleksandra 2.Dani crvenokose boginje Odžaci SRB june 2022. WU15
Stanić Dušan 29.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U17
Marković Nemanja 8.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U19
Takács Péter 19.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 26.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U19
Nadoveza Igor 8.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Király István 9.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Tomka János 29.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Árvai Kristóf 30.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Balassa Péter 56.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Vaskó Levente DNFTrnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Stanić Dušan 27.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U17
Marković Nemanja 18.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U19
Takács Péter OTLTrnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario DNFTrnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U19
Nadoveza Igor 5.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Király István 23.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Árvai Kristóf 26.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Balassa Péter 28.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Tomka János 56.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Bolić Mihajlo 7.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Király István 9.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Antalovics Kristian 11.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Tomka János 13.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Nadoveza Igor 15.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Schumann Máté 21.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Bolić Mihajlo 2.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U23
Stolić Mihajlo 1.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Takács Péter 5.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Szánto Péter 6.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Balog László 7.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Berényi Gergő 13.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Stanić Dušan 3.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U17
Álmos Bence 9.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U17
Bakonyi Norman 19.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U17
Tóth Kevin 10.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U15
Stanić Aleksandra 3.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. WU15
Mašić Milan 7.Dani crvenokose boginje Odžaci SRB june 2022. Elite
Stanić Dušan 26.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. U17
Marković Nemanja 11.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Nadoveza Igor 6.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Király István 9.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Árvai Kristóf 29.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Balassa Péter 39.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Tomka János 52.Trnava Tour 2022. Trnava SVK june 2022. Elite
Balassa Péter 14.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. Elite
Marković Nemanja 3.Ulicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario DNFUlicama Save Šumanovića Šid SRB june 2022. U19
Stolić Mihajlo 67.50th Course de la Paix Juniors Litoměřice CZE may 2022. U19
Stolić Mihajlo 56.50th Course de la Paix Juniors Třebenice CZE may 2022. U19
Stolić Mihajlo 89.50th Course de la Paix Juniors Štětí CZE may 2022. U19
Stolić Mihajlo 47.50th Course de la Paix Juniors Teplice CZE may 2022. U19
Stolić Mihajlo 5.50th Course de la Paix Juniors Terezín CZE may 2022. U19
Stanić Dušan 116.46th Course de la Paix U17 - ITT Jevíčko CZE may 2022. U17
Stanić Dušan 127.46th Course de la Paix U17 Jevíčko CZE may 2022. U17
Stanić Dušan 165.46th Course de la Paix U17 Jevíčko CZE may 2022. U17
Stanić Dušan DNF46th Course de la Paix U17 Jevíčko CZE may 2022. U17
Stanić Dušan 90.46th Course de la Paix U17 - ITT Jevíčko CZE may 2022. U17
Nadoveza Igor 9.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Tomka János 11.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Árvai Kristóf 14.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Bolić Mihajlo 15.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Antalovics Kristian DNFVELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Nadoveza Igor 3.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U23
Stolić Mihajlo 1.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U19
Marković Nemanja 3.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U19
Takács Péter 12.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario DNFVELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U19
Vasović Miloš DNFVELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U19
Berényi Gergő DNFVELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U19
Stanić Dušan 4.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U17
Bakonyi Norman DNFVELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U17
Tóth Kevin 12.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. U15
Stanić Aleksandra 3.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. WU15
Nadoveza Igor 6.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. Elite
Bolić Mihajlo 9.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. Elite
Antalovics Kristian 16.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. Elite
Stolić Mihajlo 1.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. U19
Vasović Miloš DNFTROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. U19
Stanić Dušan 5.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. U17
Stanić Aleksandra 4.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. WU15
Tóth Kevin 4.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. U15
Álmos Bence 6.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. U17
Bakonyi Norman 9.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. U17
Balog László 6.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. U19
Takács Péter 8.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. U19
Szánto Péter DNFOrfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. U19
Hangya Adrienn 2.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. WElite
Molnár Sára DSQ.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. WElite
Tomka János 3.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Árvai Kristóf 5.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Schumann Máté 7.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Balassa Péter 8.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Barta Balázs 29.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Király István DNFOrfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Marsay Balázs 30.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Stolić Mihajlo 13.20th Trophée Centre Morbihan Pluvigner FRA may 2022. U19
Stolić Mihajlo 39.20th Trophée Centre Morbihan - ITT Réguiny - Évellys FRA may 2022. U19
Stolić Mihajlo 20.20th Trophée Centre Morbihan Locminé FRA may 2022. U19
Takács Péter 10.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Balog László 22.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Álmos Bence 31.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Berényi Gergő 37.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Balassa Péter 2.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. Elite
Antalovics Kristian 15.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. Elite
Balog László 13.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U19
Takács Péter 18.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U19
Berényi Gergő DNFTROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U17
Álmos Bence 7.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U17
Stanić Aleksandra 2.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. WU15
Stolić Mihajlo 36.52nd Tour du Pays de Vaud - ITT Puidoux SUI may 2022. U19
Stolić Mihajlo 50.52nd Tour du Pays de Vaud Paudex - Mathod SUI may 2022. U19
Stolić Mihajlo 66.52nd Tour du Pays de Vaud Cuarnens - Champagne SUI may 2022. U19
Stolić Mihajlo 65.52nd Tour du Pays de Vaud - ITT Champagne SUI may 2022. U19
Stolić Mihajlo 76.52nd Tour du Pays de Vaud Aigle SUI may 2022. U19
Nadoveza Igor 6. National Championship - ITT Erdevik SRB may 2022. U23
Bolić Mihajlo 9. National Championship - ITT Erdevik SRB may 2022. U23
Cigić-Parčetić Dario 2.Velika nagrada Šida - ITT Erdevik SRB may 2022. U19
Stanić Dušan 2.Velika nagrada Šida - ITT Erdevik SRB may 2022. U17
Bolić Mihajlo 1. National Championship - road Ruma SRB may 2022. U23
Nadoveza Igor 6. National Championship - road Ruma SRB may 2022. U19
Takács Péter 3.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U19
Szánto Péter 4.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U19
Balog László 5.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U19
Berényi Gergő 9.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U17
Stanić Dušan 3.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U17
Álmos Bence 7.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U17
Tóth Kevin 8.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U15
Stanić Aleksandra 3.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. WU15
Marković Nemanja DNF50th Course de la Paix Juniors Litoměřice CZE may 2022. U19
Stolić Mihajlo 51.50th Course de la Paix Juniors Terezín CZE may 2022. U19
Balassa Péter 8.VELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Mašić Milan DNFVELIKA NAGRADA SUBOTICE - SEVER GP Subotica SRB may 2022. Elite
Mašić Milan 23.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. Elite
Marković Nemanja 5.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 12.TROFEJ SOMBORA 2022 Sombor SRB may 2022. U19
Marsay Balázs 30.Orfűi Kritérium Orfű HUN may 2022. Elite
Stolić Mihajlo 35.20th Trophée Centre Morbihan Locminé FRA may 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 2.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Marković Nemanja 6.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Stanić Dušan 16.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Bakonyi Norman 38.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Marković Nemanja 4.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 7.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U19
Stanić Dušan 4.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U17
Bakonyi Norman 18.TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA 2022 Kovilj SRB may 2022. U17
Stolić Mihajlo 65.52nd Tour du Pays de Vaud Aigle SUI may 2022. U19
Marković Nemanja 1.Velika nagrada Šida - ITT Erdevik SRB may 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 1.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U19
Marković Nemanja 2.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U19
Bakonyi Norman 19.Staza grofa Pejačevića Ruma SRB may 2022. U17
Király István 51.Grand Prix Gazipaşa Gazipaşa TUR march 2022. Elite
Schumann Máté 104.Grand Prix Gazipaşa Gazipaşa TUR march 2022. Elite
Antalovics Kristian DNFGrand Prix Gazipaşa Gazipaşa TUR march 2022. Elite
Nadoveza Igor DNFGrand Prix Gazipaşa Gazipaşa TUR march 2022. Elite
Bolić Mihajlo OTLGrand Prix Gazipaşa Gazipaşa TUR march 2022. Elite
Balassa Péter OTLGrand Prix Gazipaşa Gazipaşa TUR march 2022. Elite
Schumann Máté DNFGrand Prix Mediterrennean Gündoğmuş TUR march 2022. Elite
Bolić Mihajlo DNFGrand Prix Mediterrennean Gündoğmuş TUR march 2022. Elite
Nadoveza Igor DNFGrand Prix Mediterrennean Gündoğmuş TUR march 2022. Elite
Balassa Péter DNFGrand Prix Mediterrennean Gündoğmuş TUR march 2022. Elite
Antalovics Kristian DNFGrand Prix Mediterrennean Gündoğmuş TUR march 2022. Elite
Stolić Mihajlo 2.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Perčić Mark 9.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Marković Nemanja 26.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 48.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Szánto Péter 59.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Takács Péter 61.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Balog László 73.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Stolić Mihajlo 5.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Marković Nemanja 18.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Perčić Mark 27.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Takács Péter 49.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 57.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Balog László OTLVelo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Szánto Péter OTLVelo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Király István 2.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. Elite
Balassa Péter 4.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. Elite
Antalovics Kristian 8.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. Elite
Nadoveza Igor 11.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. Elite
Bolić Mihajlo 1.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U23
Nadoveza Igor 3.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U23
Stolić Mihajlo 3.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 5.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Marković Nemanja 6.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Takács Péter 7.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Szánto Péter 8.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Vasović Miloš DNFBranovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Stanić Dušan 3.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U17
Álmos Bence 7.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U17
Tóth Kevin 8.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U15
Király István 6.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. Elite
Balassa Péter 17.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. Elite
Antalovics Kristian DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. Elite
Árvai Kristóf 3.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U23
Schumann Máté 4.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U23
Bolić Mihajlo 7.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U23
Nadoveza Igor 11.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U23
Barta Balázs 12.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U23
Stolić Mihajlo 2.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Takács Péter 8.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Marković Nemanja 12.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 17.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Berényi Gergő 21.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Maras András DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Szánto Péter DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Vasović Miloš DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Vezmar Sergej DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Álmos Bence 17.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U17
Király István 45.Grand Prix Mediterrennean Gündoğmuş TUR march 2022. Elite
Perčić Mark 9.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Marković Nemanja 18.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Perčić Mark 27.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Stolić Mihajlo 5.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Perčić Mark 8.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Marković Nemanja 19.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Takács Péter 50.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 54.Velo Alanya Junior Alanya TUR march 2022. U19
Bolić Mihajlo 6.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. Elite
Balog László 10.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. U19
Stanić Aleksandra 1.Branovac 2022 Beranovac SRB march 2022. WU15
Maras András DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Bakonyi Norman 25.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U17
Stanić Dušan 11.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U17
Stanić Aleksandra 3.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. WU15
Tóth Kevin 11.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U15
Maras András DNF17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Szabó Adrienn 22.Grand Prix Velo Manavgat WE Manavgat TUR february 2022. WElite
Vujasinović Bojana 6. National Championship - CX Šid SRB january 2022. WElite
Stolić Mihajlo 6. National Championship - CX Šid SRB january 2022. U19
Stanić Aleksandra 3. National Championship - CX Šid SRB january 2022. WU15
Marković Nemanja DNF11th Giro di Primavera San Vendemiano ITA april 2022. U19
Perčić Mark DNF11th Giro di Primavera San Vendemiano ITA april 2022. U19
Stolić Mihajlo 4.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U19
Perčić Mark 14.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U19
Stanić Aleksandra 4.1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. WU15
Stanić Dušan 14.1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U17
Bakonyi Norman DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U17
Perčić Mark 17.1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U19
Szánto Péter DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U19
Marković Nemanja DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U19
Stolić Mihajlo DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U19
Takács Péter DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U19
Tóth Kevin 20. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U15
Álmos Bence 38. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U17
Bakonyi Norman 39. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U17
Szánto Péter 16. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Takács Péter 18. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Balog László 20. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Berényi Gergő 28. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Schumann Máté 10. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Árvai Kristóf 27. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Barta Balázs 60. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 16.Belgrade Banjaluka - TTT Belgrade BIH april 2022. Elite
Nadoveza Igor 16.Belgrade Banjaluka - TTT Belgrade BIH april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 120.Belgrade Banjaluka Bijeljina BIH april 2022. Elite
Nadoveza Igor 111.Belgrade Banjaluka Bijeljina BIH april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 130.Belgrade Banjaluka Vlasenica BIH april 2022. Elite
Nadoveza Igor 117.Belgrade Banjaluka Vlasenica BIH april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 122.Belgrade Banjaluka Prijedor BIH april 2022. Elite
Nadoveza Igor 111.Belgrade Banjaluka Prijedor BIH april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 113.Belgrade Banjaluka Banja Luka BIH april 2022. Elite
Nadoveza Igor 111.Belgrade Banjaluka Banja Luka BIH april 2022. Elite
Király István 3.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. Elite
Tomka János 9.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 14.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. Elite
Nadoveza Igor DNFNAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. Elite
Stolić Mihajlo 8.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. U19
Marković Nemanja DNFNAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. U19
Takács Péter DNFNAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. U19
Stanić Dušan 3.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. U17
Stanić Aleksandra 2.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. WU15
Stolić Mihajlo 3.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U19
Cigić-Parčetić Dario 4.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U19
Marković Nemanja 5.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U19
Balog László 6.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U19
Stanić Dušan 4.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U17
Álmos Bence 9.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U17
Tóth Kevin 13.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. U15
Stanić Aleksandra 1.KRALJEVO 2022 Beranovac SRB april 2022. WU15
Cigić-Parčetić Dario DNF11th Giro di Primavera San Vendemiano ITA april 2022. U19
Takács Péter DNF11th Giro di Primavera San Vendemiano ITA april 2022. U19
Perčić Mark DNF11th Giro di Primavera San Vendemiano ITA april 2022. U19
Tóth Kevin 32.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U15
Álmos Bence 27.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U17
Stanić Dušan 31.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U17
Perčić Mark 14.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U19
Marković Nemanja 32.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U19
Takács Péter 38.Pokal Poli 2022 Ptuj SLO april 2022. U19
Álmos Bence DNF1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U17
Perčić Mark 17.1. Pokal Kamnika Kamnik SLO april 2022. U17
Balassa Péter 62. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Bolić Mihajlo 117.Belgrade Banjaluka Banja Luka BIH april 2022. Elite
Nadoveza Igor 116.Belgrade Banjaluka Banja Luka BIH april 2022. Elite
Cigić-Parčetić Dario 10.NAGRADA ČAČKA 2022 Ježevica SRB april 2022. U19