DRŽAVNA PRVENSTVA

531 198 100 56 41
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Cigić-Parčetić Dario 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2021. U17
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2021. WElite
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U19
Marković Nemanja 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U17
Stolić Mihajlo 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U19
Vujasinović Bojana 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WU19
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WElite
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U15
Stanić Aleksandra 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU13
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WElite
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U15
Vasović Miloš 3. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Cigić-Parčetić Dario 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U13
Demonja David 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
Vasović Miloš 3. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2017. U13
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U19
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU19
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU19
Odanović Mirjana 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU17
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. WElite
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U13
Josić Nikolina 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU15
Kozoderović Aleksa 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U17
Pavasović Aleksandar 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U13
Josić Nikolina 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU15
Pavasović Aleksandar 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
Stolić Mihajlo 3. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. U13
Đuran Darko 3. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. Rekreativci
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. WElite
Kozoderović Aleksa 3. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. U17
Stojnić Veljko 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U17
Gulači Kristian 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Đuran Darko 3. Državno prvenstvo - hronometar Bački Petrovac SRB jul 2014. Rekreativci
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. WU17
Dedić Lazar 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U15
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. WU17
Stojnić Veljko 3. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2013. U15
Gulači Kristian 3. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U13