DRŽAVNA PRVENSTVA

459 167 83 49 35
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U17
Nadoveza Igor 6. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U17
Marković Nemanja 10. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. WU17
Vasović Miloš 7. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U15
Vezmar Sergej 13. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U15
Stanić Dušan 15. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U15
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. WU13
Ninkov Slobodan 13. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. Elite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U17
Marković Nemanja 15. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U17
Nadoveza Igor 16. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. WU17
Vasović Miloš 5. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U15
Stanić Dušan 8. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U15
Vezmar Sergej 9. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U15
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. WU13
Ninkov Slobodan 8. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. Elite
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WElite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U17
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U17
Marković Nemanja 5. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU17
Ilić Anđela 6. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U15
Vasović Miloš 5. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U15
Stanić Dušan 9. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U15
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU13
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WElite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU19
Nadoveza Igor 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
Marković Nemanja 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
S Team (Igor Nadoveza, Mihajlo Stolić, Nemanja Marković) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU17
Ilić Anđela 4. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U15
Vasović Miloš 5. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U15
Stanić Dušan 11. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U15
S Team (Dario Cigić-Parčetić, Miloš Vasović, Dušan Stanić) 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U15
Stanić Aleksandra 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU13
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U17
Nadoveza Igor 7. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U17
Marković Nemanja 11. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U15
Vasović Miloš 4. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U15
Vilim Matej 10. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U15
Vezmar Sergej 11. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U15
Stanić Dušan 19. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U15
Marić Dragana 7. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. WU15
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. WU13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. Elite
Vilim Ivana 4. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. WElite
Nadoveza Igor 7. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. U17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. WU17
Vujasinović Bojana 4. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. WU17
Stolić Mihajlo 4. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 7. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. U15
Vasović Miloš 12. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. U15
Vezmar Sergej 14. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. U15
Vilim Matej 5. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. U13
Stojnić Veljko 5. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. Elite
Nadoveza Igor 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. WU17
Maksić Milica 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U15
Vasović Miloš 10. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U15
Vezmar Sergej OTL Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U15
Vilim Matej 7. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. Elite
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WElite
Nadoveza Igor 4. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WU17
Maksić Milica 5. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WU17
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 4. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U15
Vasović Miloš 9. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U15
Demonja David 11. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U15
Vezmar Sergej 15. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U15
Vilim Matej 5. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U13
Stanić Dušan 6. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U13
Stojnić Veljko DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. Elite
Vilim Ivana DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WElite
Nadoveza Igor 9. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
Maksić Milica 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
S Team (Sara Počuča, Bojana Vujasinović, Milica Maksić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 5. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
Vasović Miloš 13. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
Vezmar Sergej 14. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
S Team (Mihajlo Stolić, Dario Cigić-Parčetić, Miloš Vasović, Sergej Vezmar) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
Stanić Dušan 5. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U13
Vilim Matej 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U13
Nadoveza Igor 8. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U17
Vujasinović Bojana 5. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. WU17
Maksić Milica 8. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. WU17
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 5. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U15
Vasović Miloš 7. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U15
Vezmar Sergej 15. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U15
Vilim Matej 6. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U13
Stanić Dušan 12. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U13
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U15
Stolić Mihajlo 6. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U15
Šumonja Anđelo 15. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U15
Vujasinović Bojana 4. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U13
Vezmar Sergej 4. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U13
Vasović Miloš 6. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U13
Demonja David 9. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U13
Vilim Matej 10. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U13
Ninkov Slobodan DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. Elite
Nadoveza Igor 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U15
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U15
Šumonja Anđelo 12. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U15
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Vasović Miloš 3. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Demonja David 4. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Vezmar Sergej 6. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Vilim Matej 8. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Ninkov Slobodan 13. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. Elite
Janković Milica 8. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WElite
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WU19
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WU17
Nadoveza Igor 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U15
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U15
Šumonja Anđelo 16. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U15
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U13
Demonja David 5. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U13
Vasović Miloš 6. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U13
Vezmar Sergej 7. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U13
Ninkov Slobodan 24. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. Elite
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. WU19
Počuča Sara 4. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. WU17
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U15
Nadoveza Igor 5. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U15
Šumonja Anđelo 12. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U15
S Team (Mihajlo Stolić, Igor Nadoveza, Anđelo Šumonja) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U15
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
Demonja David 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
Vasović Miloš 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
Vezmar Sergej 7. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
S Team (Dario Cigić-Parčetić, David Demonja, Miloš Vasović, Sergej Vezmar) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
Cigić-Parčetić Dario 2. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2017. U13
Vasović Miloš 3. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2017. U13
Demonja David 4. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2017. U13
Vezmar Sergej Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2017. U13
Počuča Sara 5. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2017. WU17
Stolić Mihajlo 5. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2017. U15
Nadoveza Igor 7. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2017. U15
Šumonja Anđelo 9. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2017. U15
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2017. WU15
Ninkov Slobodan 22. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. Elite
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U19
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U19
Lakatoš Nikola 15. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U17
Nadoveza Igor 9. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U15
Vujasinović Bojana 4. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. WU15
Počuča Sara DNF Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. WU15
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 5. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U13
Vasović Miloš 6. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U13
Vezmar Sergej 8. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. WU13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU19
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU19
Lakatoš Nikola 12. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U17
Nadoveza Igor 5. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U15
Počuča Sara 7. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU15
Vujasinović Bojana 8. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU15
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 7. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U13
Vasović Miloš 8. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U13
Vezmar Sergej 16. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU13
Ninkov Slobodan 11. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. Elite
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U19
Gulači David 7. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU19
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU19
Odanović Mirjana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU17
Nadoveza Igor 7. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U15
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 6. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U13
Demonja David 7. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU13
Ninkov Slobodan DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. Elite
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U19
Gulači David 9. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U19
Nadoveza Igor 10. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U15
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U13
Demonja David 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 11. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U13
S Team (Mihajlo Stolić, David Demonja, Dario Cigić-Parčetić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U13
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU19
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU19
Odanović Mirjana 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU17
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU13
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2016. U13
Demonja David 4. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 5. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2016. U13
Ninkov Slobodan 14. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. Elite
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. WElite
Vilim Ivana 4. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. WElite
Stojnić Veljko 4. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U19
Hrnjački Dušan 9. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U19
Gulači David 10. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U19
Kozoderović Aleksa 1. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U17
Dedić Lazar 5. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U17
Odanović Mirjana 4. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. WU17
Nadoveza Igor 6. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U15
Pavasović Aleksandar 9. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U15
Ninkov Slobodan 21. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. Elite
Gulači David 12. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U19
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U17
Kozoderović Aleksa 9. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U17
Gulači Kristian 11. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U17
Dedić Lazar 15. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U17
Lakatoš Nikola 27. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U15
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U13
Stolić Mihajlo 8. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U13
Pavasović Aleksandar 9. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 10. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U13
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. WU19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. WU17
Josić Nikolina 5. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. WU15
Pavasović Aleksandra 5. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. WU13
Ninkov Slobodan 16. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. Elite
Gulači David 8. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U19
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U17
Kozoderović Aleksa 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U17
Dedić Lazar 7. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U17
Gulači Kristian 18. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U17
Lakatoš Nikola 25. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U15
Pavasović Aleksandar 4. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U13
Nadoveza Igor 5. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U13
Stolić Mihajlo 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 18. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U13
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU17
Josić Nikolina 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU15
Pavasović Aleksandra 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU13
Miladinović Slobodan Državno prvenstvo - drum Bački Petrovac SRB jul 2015. Mastersi
Hrnjački Dušan 6. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U19
Gulači David 9. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U19
Janković Milica 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU19
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U17
Kozoderović Aleksa 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U17
Dedić Lazar 9. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U17
Gulači Kristian 10. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU17
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU17
Lakatoš Nikola 15. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U15
Josić Nikolina 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU15
Nadoveza Igor 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U13
Pavasović Aleksandar 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 8. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U13
Demonja David 13. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U13
Pavasović Aleksandra 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU13
Gulači David 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U19
Hrnjački Dušan 12. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U19
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU19
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Kozoderović Aleksa 7. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Gulači Kristian 15. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Dedić Lazar 20. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Dušanić Dimitrije DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
S Team (Veljko Stojnić, Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači, Lazar Dedić) 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU17
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU17
Lakatoš Nikola 20. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U15
Josić Nikolina 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU15
Pavasović Aleksandar 3. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
Nadoveza Igor 5. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
Demonja David 10. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 11. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
S Team (Aleksandar Pavasović, Igor Nadoveza, David Demonja, Dario Cigić-Parčetić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
Pavasović Aleksandra 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. WU13
Simin Nikolina 2. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. WU13
Stolić Mihajlo 3. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. U13
Nadoveza Igor 5. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. U13
Pavasović Aleksandar Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. U13
Demonja David Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. U17
Đuran Darko 3. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. Rekreativci
Omaković Srđan 11. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. Elite
Ninkov Slobodan 13. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. Elite
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. WElite
Janković Milica 6. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. WElite
Odanović Mirjana 7. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. WElite
Gulači David 13. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. U19
Kozoderović Aleksa 3. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. U17
Stojnić Veljko 4. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. U17
Gulači Kristian 10. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. U17
Josić Nikolina 4. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2015. WU15
Ninkov Slobodan 21. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. Elite
Hernaus Andrej 13. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U19
Stojnić Veljko 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U17
Hrnjački Dušan 10. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U17
Gulači David 11. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU17
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Gulači Kristian 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Dedić Lazar 4. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Grgurov Stefan 21. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Marić Danilo 23. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Dušanić Dimitrije DNF Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU15
Stolić Mihajlo 9. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U13
Đurica Vanja 10. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U13
Nadoveza Igor 11. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U13
Veselovski Marko 21. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U13
Pavasović Aleksandar DNF Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U13
Josić Nikolina 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU13
Ninkov Slobodan DNF Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. Elite
Hernaus Andrej 15. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U19
Stojnić Veljko 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U17
Gulači David 8. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U17
Hrnjački Dušan 13. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U17
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU17
Vilim Ivana 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Dedić Lazar 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Gulači Kristian 11. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Grgurov Stefan 18. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Marić Danilo 24. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Dušanić Dimitrije 25. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U15
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU15
Stolić Mihajlo 7. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U13
Nadoveza Igor 12. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U13
Đurica Vanja 17. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U13
Veselovski Marko 18. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U13
Pavasović Aleksandar 21. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. U13
Josić Nikolina 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU13
Đuran Darko 3. Državno prvenstvo - hronometar Bački Petrovac SRB jul 2014. Rekreativci
Đuran Darko 4. Državno prvenstvo - drum Bački Petrovac SRB jul 2014. Rekreativci
Ninkov Slobodan 13. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. Elite
Hernaus Andrej 9. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U19
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U17
Hrnjački Dušan 8. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U17
Gulači David 10. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. WU17
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U15
Dedić Lazar 3. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U15
Grgurov Stefan 20. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U15
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U17
Hrnjački Dušan 9. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U17
Gulači David 15. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U17
S Team (Veljko Stojnić, Dušan Hrnjački, David Gulači) 2. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. WU17
Janković Milica 3. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
Gulači Kristian 5. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
Dedić Lazar 8. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
Grgurov Stefan 20. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
S Team (Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači, Lazar Dedić, Stefan Grgurov) 2. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
Hernaus Andrej 13. Državno prvenstvo - drum Beograd SRB jun 2014. U19
Omaković Srđan 9. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. Elite
Vilim Ivana 5. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. WElite
Janković Milica 7. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. WElite
Bogdanović Nebojša DNF Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. U19
Hrnjački Dušan 6. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. U17
Utvić Saša 10. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. U17
Kozoderović Aleksa 1. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. U15
Gulači Kristian 5. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. U15
Vilim Ivana 4. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. WElite
Janković Milica 6. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. WElite
Hernaus Andrej 17. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U19
Gulači David 19. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U17
Bogdanović Nebojša 20. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U17
Hrnjački Dušan 29. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U17
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U15
Utvić Saša 7. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U15
Kozoderović Aleksa 11. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U15
Gulači Kristian 20. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U15
Grgurov Stefan 4. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U13
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. WElite
Janković Milica 4. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. WElite
Hernaus Andrej 5. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U19
Bogdanović Nebojša 16. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U17
Gulači David 17. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U17
Hrnjački Dušan DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U17
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U15
Kozoderović Aleksa 6. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U15
Gulači Kristian 15. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U15
Utvić Saša DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U15
Grgurov Stefan 4. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U13
Hernaus Andrej 13. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U19
Bogdanović Nebojša 17. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U17
Gulači David 18. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U17
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U15
Kozoderović Aleksa 5. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U15
Utvić Saša 8. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U15
Gulači Kristian 14. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U15
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. WU15
Hernaus Andrej 7. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U19
Bogdanović Nebojša 8. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U17
Gulači David 26. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U17
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
Utvić Saša 4. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
Kozoderović Aleksa 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
Gulači Kristian 21. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
S Team (Veljko Stojnić, Saša Utvić, Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. WU15
Omaković Srđan 16. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2013. Elite
Hernaus Andrej 13. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2013. U19
Stojnić Veljko 3. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2013. U15
Vilim Ivana 5. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2013. U15
Hernaus Andrej 16. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U17
Bogdanović Nebojša 22. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U17
Stojnić Veljko 19. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U15
Utvić Saša 20. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U15
Gulači David 26. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U17
Gulači Kristian 3. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. U13
Vilim Ivana 6. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. WElite
Janković Milica DNF Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2012. WElite
Hernaus Andrej 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U17
Bogdanović Nebojša DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U17
Utvić Saša DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U15
Stojnić Veljko DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U15
Gulači David DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U15
Gulači Kristian 5. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U13
Vilim Ivana 6. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. WElite
Janković Milica 7. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. WElite
Bogdanović Nebojša 18. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2012. U17
Hernaus Andrej 20. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2012. U17
Vilim Ivana 4. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2012. WU17
Omaković Srđan DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2012. Elite
Bogdanović Nebojša 30. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2012. U17
Hernaus Andrej DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2012. U17
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2012. WU17
Omaković Srđan 13. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2011. Elite
Sudarić Marko 19. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2011. Elite
Bogdanović Nebojša 16. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2011. U15
Omaković Srđan 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2011. Elite
Sudarić Marko DNF Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2011. Elite
Bogdanović Nebojša 7. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2011. U15
Sudarić Marko 7. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2011. Elite
Omaković Srđan 13. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2011. Elite
Sudarić Marko DNF Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2011. Elite