DRŽAVNA PRVENSTVA

670 224 111 62 50
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Nadoveza Igor 6. National Championship - ITT Erdevik SRB may 2022. U23
Bolić Mihajlo 9. National Championship - ITT Erdevik SRB may 2022. U23
Bolić Mihajlo 1. National Championship - road Ruma SRB may 2022. U23
Nadoveza Igor 6. National Championship - road Ruma SRB may 2022. U19
Vujasinović Bojana 6. National Championship - CX Šid SRB january 2022. WElite
Stolić Mihajlo 6. National Championship - CX Šid SRB january 2022. U19
Stanić Aleksandra 3. National Championship - CX Šid SRB january 2022. WU15
Tóth Kevin 20. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U15
Álmos Bence 38. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U17
Bakonyi Norman 39. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U17
Szánto Péter 16. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Takács Péter 18. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Balog László 20. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Berényi Gergő 28. National Championship - hill Parád HUN april 2022. U19
Schumann Máté 10. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Árvai Kristóf 27. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Barta Balázs 60. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Balassa Péter 62. National Championship - hill Parád HUN april 2022. Elite
Antalovič Kristian 4. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. Elite
Nadoveza Igor 5. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. U19
Marković Nemanja 12. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. U19
Vujasinović Bojana 2. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. WU19
Cigić-Parčetić Dario 5. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. U17
Stanić Dušan 9. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. U17
Vasović Miloš 23. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. U17
Vezmar Sergej 25. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. U17
Stanić Aleksandra 4. National Championship - hill Čačak SRB september 2021. WU15
Antalovič Kristian 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. Elite
Nadoveza Igor 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. U19
Marković Nemanja 4. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. U19
Vujasinović Bojana 1. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. WU19
Cigić-Parčetić Dario 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. U17
Stanić Dušan 7. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. U17
Vasović Miloš 9. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. U17
Vezmar Sergej 24. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. U17
Stanić Aleksandra 4. National Championship - criterium Čačak SRB september 2021. WU15
Tóth Kevin 12. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2021. U15
Szántó Péter 18. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2021. U17
Balog László 20. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2021. U17
Álmos Bence 26. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2021. U17
Stanić Aleksandra 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. WU15
Cigić-Parčetić Dario 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. U17
Stanić Dušan 6. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. U17
Vasović Miloš 8. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. U17
Vezmar Sergej 23. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. U17
Vujasinović Bojana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. WU19
Stolić Mihajlo 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. U19
Nadoveza Igor 5. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. U19
Vilim Ivana 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2021. WElite
Stanić Aleksandra 4. National Championship - road Beranovac SRB june 2021. WU15
Stanić Dušan 8. National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U17
Cigić-Parčetić Dario 29. National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U17
Vasović Miloš DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U17
Vezmar Sergej DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U17
Stolić Mihajlo 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U19
Nadoveza Igor 5. National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U19
Marković Nemanja DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2021. U19
Antalovič Kristian DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2021. Elite
Vilim Ivana DSQ. National Championship - road Beranovac SRB june 2021. WElite
Vasović Miloš 5. National Championship - MTB Šid SRB june 2021. U17
Gyula Soós Gergő 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 22. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 7. National Championship - road Tamási HUN june 2021. U19
Temela Eszter 6. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Gyula Soós Gergő 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 22. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 7. National Championship - road Tamási HUN june 2021. U19
Temela Eszter 6. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Árvai Kristóf 3. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Gyula Soós Gergő 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 22. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Szántó Péter 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U17
Balog László 20. National Championship - ITT HUN june 2021. U17
Maros András 24. National Championship - ITT HUN june 2021. U17
Szabó Adrienn 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U17
Jordán Dorka 3. National Championship - ITT HUN june 2021. WElite
Árvai Kristóf 3. National Championship - road Tamási HUN june 2021. U19
Varga László 7. National Championship - road Tamási HUN june 2021. U19
Mudra Málna 1. National Championship - road Tamási HUN june 2021. WU15
Jordán Dorka 9. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Soós Fanni 6. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WU23
Szabó Adrienn 5. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Temela Eszter 6. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Árvai Krisztián 42. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. Elite
Gyula Soós Gergő 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 22. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 7. National Championship - road Tamási HUN june 2021. U19
Temela Eszter 6. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Gyula Soós Gergő 12. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 22. National Championship - ITT HUN june 2021. U19
Varga László 7. National Championship - road Tamási HUN june 2021. U19
Temela Eszter 6. National Championship - road Ibrány HUN june 2021. WElite
Stolić Mihajlo 2. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2021. U19
Marković Nemanja 7. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2021. U19
Vujasinović Bojana 4. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2021. WU19
Stanić Dušan 12. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2021. U17
Vezmar Sergej 22. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2021. U17
Stanić Aleksandra 1. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2021. WU15
Gyula Soós Gergő 18. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U19
Gyula Soós Gergő 18. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U19
Virág Gergely 2. National Championship - hill Parád HUN april 2021. WU19
Gyula Soós Gergő 18. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U19
Jordán Dorka 2. National Championship - hill Parád HUN april 2021. WElite
Gyula Soós Gergő 18. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U19
Soós Fanni 12. National Championship - hill Parád HUN april 2021. WElite
Jordán Dorka 2. National Championship - hill Parád HUN april 2021. WElite
Maros András 29. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U17
Gyula Soós Gergő 18. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U19
Árvai Kristóf 2. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U19
Schumann Máté 7. National Championship - hill Parád HUN april 2021. Elite
Árvai Krisztián 42. National Championship - hill Parád HUN april 2021. Elite
Szántó Péter 21. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U17
Balog László 27. National Championship - hill Parád HUN april 2021. U17
Szabó Adrienn 10. National Championship - hill Parád HUN april 2021. WElite
Vilim Ivana 1. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. WElite
Nadoveza Igor 6. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U19
Počuča Sara 1. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. WU19
Stolić Mihajlo 1. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U17
Marković Nemanja 5. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U17
S Team (Mihajlo Stolić, Nemanja Marković, Dario Cigić-Parčetić) 1. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 7. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U17
Vasović Miloš 21. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U17
Vezmar Sergej 20. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U17
Stanić Dušan 6. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U15
Vilim Matej 7. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. National Championship - road Beranovac SRB september 2020. WU13
Vilim Ivana 2. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. WElite
Stolić Mihajlo 1. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U19
Nadoveza Igor 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U19
Počuča Sara 1. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. WU19
Marković Nemanja 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U17
Vasović Miloš 6. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U17
Vezmar Sergej 10. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U17
Stanić Dušan 5. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U15
Vilim Matej 6. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. U15
Stanić Aleksandra 2. National Championship - criterium Čačak SRB september 2020. WU13
Vilim Ivana 1. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. WElite
Stolić Mihajlo 3. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U19
Nadoveza Igor 8. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U19
Počuča Sara 1. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. WU19
Vujasinović Bojana 3. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. WU19
Marković Nemanja 4. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U17
Vasović Miloš 10. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U17
Vezmar Sergej 16. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U17
Stanić Dušan 8. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U15
Vilim Matej 16. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. U15
Stanić Aleksandra 2. National Championship - hill Čačak SRB september 2020. WU13
Szántó Péter 7. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2020. U17
András Maros 12. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2020. U17
Balog László 16. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2020. U17
Árvai Kristóf 11. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2020. U19
Jordán Dorka 1. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2020. WU19
Virág Gergely 2. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2020. WU19
Vilim Ivana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. WElite
Vujasinović Bojana 2. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. WU19
Nadoveza Igor 4. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U19
Stolić Mihajlo 1. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U19
Marković Nemanja 5. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 7. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U17
Vasović Miloš 8. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U17
Vezmar Sergej 16. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U17
Stanić Dušan 4. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U15
Vilim Matej 9. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. National Championship - ITT Erdevik SRB august 2020. WU13
Schumann Máté DNF National Championship - road Tamási HUN august 2020. U23
Tamás Sándor DNF National Championship - road Tamási HUN august 2020. Elite
Jordán Dorka 1. National Championship - ITT Debrecen HUN august 2020. WU19
Balog László 18. National Championship - ITT Debrecen HUN august 2020. U17
Tamás Sándor 33. National Championship - ITT Debrecen HUN august 2020. Elite
Szántó Péter 10. National Championship - ITT Debrecen HUN august 2020. U17
Jordán Dorka 1. National Championship - hill Parád HUN july 2020. WU19
András Maros 6. National Championship - hill Parád HUN july 2020. U17
Szántó Péter 17. National Championship - hill Parád HUN july 2020. U17
Tamás Sándor 23. National Championship - hill Parád HUN july 2020. U23
Bagarus Bence 13. National Championship - hill Parád HUN july 2020. Elite
Jordán Dorka 1. National Championship - road Tamási HUN july 2020. WU19
András Maros DNF National Championship - road Tamási HUN july 2020. U17
Szántó Péter 19. National Championship - road Tamási HUN july 2020. U17
Balog László 25. National Championship - road Tamási HUN july 2020. U17
Bagarus Bence 18. National Championship - road Tamási HUN july 2020. U19
Árvai Kristóf DNF National Championship - road Tamási HUN july 2020. U19
Jordán Dorka 1. National Championship - CX HUN january 2020. WU19
Sebők Aida 3. National Championship - CX HUN january 2020. WU15
Árvai Kristóf 5. National Championship - CX HUN january 2020. U19
Tamás Sándor 12. National Championship - CX HUN january 2020. Rekreativci
Dorka Jordán 1. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2019. WU19
András Maros 6. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2019. U15
Schumann Máté 10. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2019. U19
Bagarus Bence 15. National Championship - criterium Békéscsaba HUN september 2019. U19
Počuča Sara 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. U17
Nadoveza Igor 6. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. U17
Marković Nemanja 10. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. WU17
Vasović Miloš 7. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. U15
Vezmar Sergej 13. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. U15
Stanić Dušan 15. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. U15
Stanić Aleksandra 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2019. WU13
Ninkov Slobodan 13. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. Elite
Počuča Sara 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. U17
Marković Nemanja 15. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. U17
Nadoveza Igor 16. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. WU17
Vasović Miloš 5. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. U15
Stanić Dušan 8. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. U15
Vezmar Sergej 9. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. U15
Stanić Aleksandra 2. National Championship - criterium Čačak SRB august 2019. WU13
Ninkov Slobodan 8. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. Elite
Vilim Ivana 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. WElite
Počuča Sara 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. U17
Nadoveza Igor 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. U17
Marković Nemanja 5. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. WU17
Ilić Anđela 6. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. U15
Vasović Miloš 5. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. U15
Stanić Dušan 9. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. U15
Stanić Aleksandra 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2019. WU13
Vilim Ivana 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. WElite
Počuča Sara 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. WU19
Nadoveza Igor 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U17
Stolić Mihajlo 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U17
Marković Nemanja 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U17
S Team (Igor Nadoveza, Mihajlo Stolić, Nemanja Marković) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. WU17
Ilić Anđela 4. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U15
Vasović Miloš 5. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U15
Stanić Dušan 11. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U15
S Team (Dario Cigić-Parčetić, Miloš Vasović, Dušan Stanić) 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. U15
Stanić Aleksandra 3. National Championship - road Beranovac SRB june 2019. WU13
Dorka Jordán 1. National Championship - ITT Debrecen HUN june 2019. WU19
Sándor Tamás 22. National Championship - ITT Debrecen HUN june 2019. U23
Berecz Bence 25. National Championship - ITT Debrecen HUN june 2019. U23
Horváth Adél 8. National Championship - ITT Debrecen HUN june 2019. WElite
Schumann Máté 9. National Championship - ITT Debrecen HUN june 2019. U19
Bagarus Bence 12. National Championship - ITT Debrecen HUN june 2019. U19
Dorka Jordán 3. National Championship - road Ibrány HUN june 2019. WU19
András Maros 15. National Championship - road Ibrány HUN june 2019. U15
Schumann Máté 8. National Championship - road Ibrány HUN june 2019. U19
Bagarus Bence 18. National Championship - road Ibrány HUN june 2019. U19
Horváth Zoltán 5. National Championship - road Ibrány HUN june 2019. Mastersi
Horváth Adél 16. National Championship - road Ibrány HUN june 2019. WElite
Sándor Tamás DNF National Championship - road Ibrány HUN june 2019. U23
Berecz Bence DNF National Championship - road Ibrány HUN june 2019. U23
Stolić Mihajlo 1. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U17
Nadoveza Igor 7. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U17
Marković Nemanja 11. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 1. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U15
Vasović Miloš 4. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U15
Vilim Matej 10. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U15
Vezmar Sergej 11. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U15
Stanić Dušan 19. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. U15
Marić Dragana 7. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. WU15
Stanić Aleksandra 1. National Championship - CX Srebrno jezero SRB february 2019. WU13
Maros András 7. National Championship - hill Orfű HUN april 2019. U15
Dorka Jordán 1. National Championship - hill Orfű HUN april 2019. WU19
Schumann Máté 9. National Championship - hill Orfű HUN april 2019. U19
Bagarus Bence 13. National Championship - hill Orfű HUN april 2019. U19
Sándor Tamás 8. National Championship - hill Orfű HUN april 2019. U23
Berecz Bence 6. National Championship - hill Orfű HUN april 2019. U23
Stojnić Veljko 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. Elite
Vilim Ivana 4. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. WElite
Nadoveza Igor 7. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. U17
Počuča Sara 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. WU17
Vujasinović Bojana 4. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. WU17
Stolić Mihajlo 4. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 7. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. U15
Vasović Miloš 12. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. U15
Vezmar Sergej 14. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. U15
Vilim Matej 5. National Championship - hill Čačak SRB august 2018. U13
Stojnić Veljko 5. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. Elite
Nadoveza Igor 2. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. U17
Počuča Sara 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. WU17
Maksić Milica 6. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 6. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. U15
Vasović Miloš 10. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. U15
Vezmar Sergej OTL National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. U15
Vilim Matej 7. National Championship - criterium Čačak SRB august 2018. U13
Stojnić Veljko 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. Elite
Vilim Ivana 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. WElite
Nadoveza Igor 4. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U17
Počuča Sara 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. WU17
Maksić Milica 5. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. WU17
Stolić Mihajlo 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 4. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U15
Vasović Miloš 9. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U15
Demonja David 11. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U15
Vezmar Sergej 15. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U15
Vilim Matej 5. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U13
Stanić Dušan 6. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2018. U13
Stojnić Veljko DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2018. Elite
Vilim Ivana DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2018. WElite
Nadoveza Igor 9. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U17
Počuča Sara 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. WU17
Maksić Milica 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. WU17
S Team (Sara Počuča, Bojana Vujasinović, Milica Maksić) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 5. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U15
Vasović Miloš 13. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U15
Vezmar Sergej 14. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U15
S Team (Mihajlo Stolić, Dario Cigić-Parčetić, Miloš Vasović, Sergej Vezmar) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U15
Stanić Dušan 5. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U13
Vilim Matej 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2018. U13
Nadoveza Igor 8. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U17
Vujasinović Bojana 5. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. WU17
Maksić Milica 8. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. WU17
Stolić Mihajlo 2. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 5. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U15
Vasović Miloš 7. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U15
Vezmar Sergej 15. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U15
Vilim Matej 6. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U13
Stanić Dušan 12. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2018. U13
Nadoveza Igor 3. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U15
Stolić Mihajlo 6. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U15
Šumonja Anđelo 15. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U15
Vujasinović Bojana 4. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U13
Vezmar Sergej 4. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U13
Vasović Miloš 6. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U13
Demonja David 9. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U13
Vilim Matej 10. National Championship - hill Divčibare SRB august 2017. U13
Ninkov Slobodan DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. Elite
Nadoveza Igor 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U15
Stolić Mihajlo 2. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U15
Šumonja Anđelo 12. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U15
Vujasinović Bojana 2. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U13
Vasović Miloš 3. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U13
Demonja David 4. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U13
Vezmar Sergej 6. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U13
Vilim Matej 8. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2017. U13
Ninkov Slobodan 13. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. Elite
Janković Milica 8. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. WElite
Stojnić Veljko 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U19
Vilim Ivana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. WU19
Počuča Sara 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. WU17
Nadoveza Igor 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U15
Stolić Mihajlo 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U15
Šumonja Anđelo 16. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U15
Vujasinović Bojana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U13
Demonja David 5. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U13
Vasović Miloš 6. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U13
Vezmar Sergej 7. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2017. U13
Ninkov Slobodan 24. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. Elite
Stojnić Veljko 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U19
Vilim Ivana 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. WU19
Počuča Sara 4. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. WU17
Stolić Mihajlo 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U15
Nadoveza Igor 5. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U15
Šumonja Anđelo 12. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U15
S Team (Mihajlo Stolić, Igor Nadoveza, Anđelo Šumonja) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U15
Vujasinović Bojana 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U13
Demonja David 3. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U13
Vasović Miloš 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U13
Vezmar Sergej 7. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U13
S Team (Dario Cigić-Parčetić, David Demonja, Miloš Vasović, Sergej Vezmar) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2017. U13
Cigić-Parčetić Dario 2. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2017. U13
Vasović Miloš 3. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2017. U13
Demonja David 4. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2017. U13
Vezmar Sergej National Championship - CX Novi Sad SRB march 2017. U13
Počuča Sara 5. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2017. WU17
Stolić Mihajlo 5. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2017. U15
Nadoveza Igor 7. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2017. U15
Šumonja Anđelo 9. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2017. U15
Vujasinović Bojana 2. National Championship - CX Srebrno jezero SRB january 2017. WU15
Ninkov Slobodan 22. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. Elite
Stojnić Veljko 1. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U19
Vilim Ivana 1. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U19
Janković Milica 3. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U19
Lakatoš Nikola 15. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U17
Nadoveza Igor 9. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U15
Vujasinović Bojana 4. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. WU15
Počuča Sara DNF National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. WU15
Stolić Mihajlo 1. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 5. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U13
Vasović Miloš 6. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U13
Vezmar Sergej 8. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. National Championship - hill Divčibare SRB august 2016. WU13
Stojnić Veljko 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U19
Vilim Ivana 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. WU19
Janković Milica 3. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. WU19
Lakatoš Nikola 12. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U17
Nadoveza Igor 5. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U15
Počuča Sara 7. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. WU15
Vujasinović Bojana 8. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. WU15
Stolić Mihajlo 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 7. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U13
Vasović Miloš 8. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U13
Vezmar Sergej 16. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2016. WU13
Ninkov Slobodan 11. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. Elite
Stojnić Veljko 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. U19
Gulači David 7. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. U19
Vilim Ivana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. WU19
Janković Milica 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. WU19
Odanović Mirjana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. WU17
Nadoveza Igor 7. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. U15
Stolić Mihajlo 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 6. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. U13
Demonja David 7. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2016. WU13
Ninkov Slobodan DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2016. Elite
Stojnić Veljko 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U19
Gulači David 9. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U19
Nadoveza Igor 10. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U15
Stolić Mihajlo 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U13
Demonja David 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 11. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U13
S Team (Mihajlo Stolić, David Demonja, Dario Cigić-Parčetić) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. U13
Vilim Ivana 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. WU19
Janković Milica 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. WU19
Odanović Mirjana 3. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. WU17
Pavasović Aleksandra 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2016. WU13
Stolić Mihajlo 2. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2016. U13
Demonja David 4. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 5. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2016. U13
Ninkov Slobodan 14. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. Elite
Janković Milica 3. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. WElite
Vilim Ivana 4. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. WElite
Stojnić Veljko 4. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U19
Hrnjački Dušan 9. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U19
Gulači David 10. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U19
Kozoderović Aleksa 1. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U17
Dedić Lazar 5. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U17
Odanović Mirjana 4. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. WU17
Nadoveza Igor 6. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U15
Pavasović Aleksandar 9. National Championship - CX Veliko Gradište SRB january 2016. U15
Ninkov Slobodan 21. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. Elite
Gulači David 12. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U19
Stojnić Veljko 2. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U17
Kozoderović Aleksa 9. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U17
Gulači Kristian 11. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U17
Dedić Lazar 15. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U17
Lakatoš Nikola 27. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U15
Nadoveza Igor 3. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U13
Stolić Mihajlo 8. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U13
Pavasović Aleksandar 9. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 10. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. U13
Janković Milica 2. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. WU19
Vilim Ivana 1. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. WU17
Josić Nikolina 5. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. WU15
Pavasović Aleksandra 5. National Championship - hill Čačak SRB august 2015. WU13
Ninkov Slobodan 16. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. Elite
Gulači David 8. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U19
Stojnić Veljko 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U17
Kozoderović Aleksa 6. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U17
Dedić Lazar 7. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U17
Gulači Kristian 18. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U17
Lakatoš Nikola 25. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U15
Pavasović Aleksandar 4. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U13
Nadoveza Igor 5. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U13
Stolić Mihajlo 6. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 18. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. U13
Janković Milica 2. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. WU19
Vilim Ivana 1. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. WU17
Josić Nikolina 3. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. WU15
Pavasović Aleksandra 2. National Championship - criterium Čačak SRB august 2015. WU13
Miladinović Slobodan National Championship - road Bački Petrovac SRB july 2015. Mastersi
Hrnjački Dušan 6. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U19
Gulači David 9. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U19
Janković Milica 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. WU19
Stojnić Veljko 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U17
Kozoderović Aleksa 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U17
Dedić Lazar 9. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U17
Gulači Kristian 10. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U17
Vilim Ivana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. WU17
Odanović Mirjana 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. WU17
Lakatoš Nikola 15. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U15
Josić Nikolina 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. WU15
Nadoveza Igor 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U13
Pavasović Aleksandar 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 8. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U13
Demonja David 13. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. U13
Pavasović Aleksandra 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2015. WU13
Gulači David 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U19
Hrnjački Dušan 12. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U19
Janković Milica 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. WU19
Stojnić Veljko 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U17
Kozoderović Aleksa 7. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U17
Gulači Kristian 15. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U17
Dedić Lazar 20. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U17
Dušanić Dimitrije DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U17
S Team (Veljko Stojnić, Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači, Lazar Dedić) 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U17
Vilim Ivana 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. WU17
Odanović Mirjana 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. WU17
Lakatoš Nikola 20. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U15
Josić Nikolina 3. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. WU15
Pavasović Aleksandar 3. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U13
Nadoveza Igor 5. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U13
Demonja David 10. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 11. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U13
S Team (Aleksandar Pavasović, Igor Nadoveza, David Demonja, Dario Cigić-Parčetić) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. U13
Pavasović Aleksandra 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2015. WU13
Pavasović Aleksandra 1. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. WU13
Simin Nikolina 2. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. WU13
Stolić Mihajlo 3. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. U13
Nadoveza Igor 5. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. U13
Pavasović Aleksandar National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. U13
Demonja David National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. U17
Đuran Darko 3. National Championship - CX Novi Sad SRB march 2015. Rekreativci
Omaković Srđan 11. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. Elite
Ninkov Slobodan 13. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. Elite
Vilim Ivana 3. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. WElite
Janković Milica 6. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. WElite
Odanović Mirjana 7. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. WElite
Gulači David 13. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. U19
Kozoderović Aleksa 3. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. U17
Stojnić Veljko 4. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. U17
Gulači Kristian 10. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. U17
Josić Nikolina 4. National Championship - CX Beograd SRB january 2015. WU15
Ninkov Slobodan 21. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. Elite
Hernaus Andrej 13. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U19
Stojnić Veljko 3. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U17
Hrnjački Dušan 10. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U17
Gulači David 11. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U17
Vilim Ivana 1. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. WU17
Janković Milica 2. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U15
Gulači Kristian 3. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U15
Dedić Lazar 4. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U15
Grgurov Stefan 21. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U15
Marić Danilo 23. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U15
Dušanić Dimitrije DNF National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U15
Odanović Mirjana 2. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. WU15
Stolić Mihajlo 9. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U13
Đurica Vanja 10. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U13
Nadoveza Igor 11. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U13
Veselovski Marko 21. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U13
Pavasović Aleksandar DNF National Championship - hill Čačak SRB september 2014. U13
Josić Nikolina 1. National Championship - hill Čačak SRB september 2014. WU13
Ninkov Slobodan DNF National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. Elite
Hernaus Andrej 15. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U19
Stojnić Veljko 6. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U17
Gulači David 8. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U17
Hrnjački Dušan 13. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U17
Janković Milica 2. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. WU17
Vilim Ivana 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 3. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U15
Dedić Lazar 6. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U15
Gulači Kristian 11. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U15
Grgurov Stefan 18. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U15
Marić Danilo 24. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U15
Dušanić Dimitrije 25. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U15
Odanović Mirjana 2. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. WU15
Stolić Mihajlo 7. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U13
Nadoveza Igor 12. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U13
Đurica Vanja 17. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U13
Veselovski Marko 18. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U13
Pavasović Aleksandar 21. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. U13
Josić Nikolina 1. National Championship - criterium Čačak SRB september 2014. WU13
Đuran Darko 3. National Championship - ITT Bački Petrovac SRB july 2014. Rekreativci
Đuran Darko 4. National Championship - road Bački Petrovac SRB july 2014. Rekreativci
Ninkov Slobodan 13. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. Elite
Hernaus Andrej 9. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U19
Stojnić Veljko 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U17
Hrnjački Dušan 8. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U17
Gulači David 10. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U17
Vilim Ivana 1. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. WU17
Janković Milica 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U15
Dedić Lazar 3. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U15
Grgurov Stefan 20. National Championship - ITT Erdevik SRB june 2014. U15
Stojnić Veljko 1. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U17
Hrnjački Dušan 9. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U17
Gulači David 15. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U17
S Team (Veljko Stojnić, Dušan Hrnjački, David Gulači) 2. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U17
Vilim Ivana 1. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. WU17
Janković Milica 3. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U15
Gulači Kristian 5. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U15
Dedić Lazar 8. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U15
Grgurov Stefan 20. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U15
S Team (Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači, Lazar Dedić, Stefan Grgurov) 2. National Championship - road Bogosavac SRB june 2014. U15
Hernaus Andrej 13. National Championship - road Beograd SRB june 2014. U19
Omaković Srđan 9. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. Elite
Vilim Ivana 5. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. WElite
Janković Milica 7. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. WElite
Bogdanović Nebojša DNF National Championship - CX Beograd SRB january 2014. U19
Hrnjački Dušan 6. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. U17
Utvić Saša 10. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. U17
Kozoderović Aleksa 1. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. U15
Gulači Kristian 5. National Championship - CX Beograd SRB january 2014. U15
Vilim Ivana 4. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. WElite
Janković Milica 6. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. WElite
Hernaus Andrej 17. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U19
Gulači David 19. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U17
Bogdanović Nebojša 20. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U17
Hrnjački Dušan 29. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U17
Stojnić Veljko 2. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U15
Utvić Saša 7. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U15
Kozoderović Aleksa 11. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U15
Gulači Kristian 20. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U15
Grgurov Stefan 4. National Championship - hill Divčibare SRB august 2013. U13
Vilim Ivana 2. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. WElite
Janković Milica 4. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. WElite
Hernaus Andrej 5. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U19
Bogdanović Nebojša 16. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U17
Gulači David 17. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U17
Hrnjački Dušan DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U17
Stojnić Veljko 1. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U15
Kozoderović Aleksa 6. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U15
Gulači Kristian 15. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U15
Utvić Saša DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U15
Grgurov Stefan 4. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2013. U13
Hernaus Andrej 13. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U19
Bogdanović Nebojša 17. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U17
Gulači David 18. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U17
Stojnić Veljko 1. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U15
Kozoderović Aleksa 5. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U15
Utvić Saša 8. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U15
Gulači Kristian 14. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. U15
Vilim Ivana 1. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2013. WU15
Hernaus Andrej 7. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U19
Bogdanović Nebojša 8. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U17
Gulači David 26. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U17
Stojnić Veljko 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U15
Utvić Saša 4. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U15
Kozoderović Aleksa 6. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U15
Gulači Kristian 21. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U15
S Team (Veljko Stojnić, Saša Utvić, Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači) 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. U15
Vilim Ivana 1. National Championship - road Beranovac SRB june 2013. WU15
Omaković Srđan 16. National Championship - CX Beograd SRB january 2013. Elite
Hernaus Andrej 13. National Championship - CX Beograd SRB january 2013. U19
Stojnić Veljko 3. National Championship - CX Beograd SRB january 2013. U15
Vilim Ivana 5. National Championship - CX Beograd SRB january 2013. U15
Hernaus Andrej 16. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. U17
Bogdanović Nebojša 22. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. U17
Stojnić Veljko 19. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. U15
Utvić Saša 20. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. U15
Gulači David 26. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. U17
Gulači Kristian 3. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. U13
Vilim Ivana 6. National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. WElite
Janković Milica DNF National Championship - hill Divčibare SRB august 2012. WElite
Hernaus Andrej 2. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. U17
Bogdanović Nebojša DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. U17
Utvić Saša DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. U15
Stojnić Veljko DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. U15
Gulači David DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. U15
Gulači Kristian 5. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. U13
Vilim Ivana 6. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. WElite
Janković Milica 7. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2012. WElite
Bogdanović Nebojša 18. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2012. U17
Hernaus Andrej 20. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2012. U17
Vilim Ivana 4. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2012. WU17
Omaković Srđan DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2012. Elite
Bogdanović Nebojša 30. National Championship - road Beranovac SRB june 2012. U17
Hernaus Andrej DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2012. U17
Vilim Ivana 2. National Championship - road Beranovac SRB june 2012. WU17
Omaković Srđan 13. National Championship - hill Divčibare SRB august 2011. Elite
Sudarić Marko 19. National Championship - hill Divčibare SRB august 2011. Elite
Bogdanović Nebojša 16. National Championship - hill Divčibare SRB august 2011. U15
Omaković Srđan 2. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2011. Elite
Sudarić Marko DNF National Championship - criterium Valjevo SRB august 2011. Elite
Bogdanović Nebojša 7. National Championship - criterium Valjevo SRB august 2011. U15
Sudarić Marko 7. National Championship - ITT Beranovac SRB june 2011. Elite
Omaković Srđan 13. National Championship - road Beranovac SRB june 2011. Elite
Sudarić Marko DNF National Championship - road Beranovac SRB june 2011. Elite