MEĐUNARODNE TRKE

673 124 53 38 33
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Perčić Mark 1.DRAG Vitosha uphill 2020 Sofia BUL oktobar 2020. U17
Počuča Sara 20. Evropsko prvenstvo - hronometar Plouay FRA avgust 2020. WU19
Počuča Sara DNF Evropsko prvenstvo - drum Plouay FRA avgust 2020. WU19
Nadoveza Igor 54.Visegrad 4 juniors - 1. etapa Vásárosnamény HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 59.Visegrad 4 juniors ITT - 2. etapa Nyíregyháza HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 46.VIsegrad 4 juniors - 3. etapa Ibrány HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 7.Visegrad 4 juniors - 4. etapa Vásárosnamény HUN avgust 2020. U19
Počuča Sara 1.GP Woman Belgrade ITT Beograd SRB jul 2020. WElite
Vujasinović Bojana 6.GP Woman Belgrade ITT Beograd SRB jul 2020. WElite
Stolić Mihajlo 1.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT - 1. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 12.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT - 1. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 24.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT - 1. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Stanić Dušan 44.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT - 1. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Vilim Matej 50.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT - 1. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 1.8. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Stolić Mihajlo 2.8. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 7.8. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Stanić Dušan 37.8. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Vilim Matej DNF8. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Stolić Mihajlo 3.8. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 25.8. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 17.8. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa BEograd SRB jul 2020. U17
Stanić Dušan DNF8. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Vilim Matej DNF8. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Beograd SRB jul 2020. U17
Stolić Mihajlo 14.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Marković Nemanja 25.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 26.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Vasović Miloš 34.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Počuča Sara 2.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. WU19
Nadoveza Igor 18.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U19
Stanić Aleksandra 3.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. WU13
Stanić Dušan 11.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U15
Stolić Mihajlo 2.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Marković Nemanja 7.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario DNFDoltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Vasović Miloš DNFDoltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Nadoveza Igor 2.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U19
Počuča Sara 1.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. WU19
Stolić Mihajlo 2. Balkansko prvenstvo - hronometar Trebinje BiH oktobar 2019. U17
Nadoveza Igor 11. Balkansko prvenstvo - hronometar Trebinje BiH oktobar 2019. U17
Počuča Sara 2. Balkansko prvenstvo - hronometar Trebinje BiH oktobar 2019. WU19
Vujasinović Bojana 4. Balkansko prvenstvo - hronometar Trebinje BiH oktobar 2019. WU17
Vilim Ivana 5. Balkansko prvenstvo - hronometar Trebinje BiH oktobar 2019. WElite
Stolić Mihajlo 1. Balkansko prvenstvo - drum Trebinje BiH oktobar 2019. U17
Nadoveza Igor 3. Balkansko prvenstvo - drum Trebinje BiH oktobar 2019. U17
Počuča Sara 3. Balkansko prvenstvo - drum Trebinje BiH oktobar 2019. WU19
Vujasinović Bojana 6. Balkansko prvenstvo - drum Trebinje BiH oktobar 2019. WU17
Vilim Ivana 7. Balkansko prvenstvo - drum Trebinje BiH oktobar 2019. WElite
Stolić Mihajlo 1.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. U17
Nadoveza Igor 7.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. U17
Marković Nemanja 5.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. U17
Vasović Miloš 2.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. U15
Vujasinović Bojana 1.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. WU17
Ilić Anđela 2.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. WU17
Stanić Dušan 9.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. U15
Vezmar Sergej 13.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. U15
Stanić Aleksandra 3.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO septembar 2019. WU13
Stolić Mihajlo 1.4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. U17
Nadoveza Igor 4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 1.4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. U15
Vujasinović Bojana 4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. WU17
Počuča Sara 2.4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. WU19
Stolić Mihajlo 6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL septembar 2019. U17
Nadoveza Igor 6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL septembar 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 1.6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL septembar 2019. U15
Vujasinović Bojana 6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL septembar 2019. WU17
Počuča Sara 2.6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL septembar 2019. WU19
Bolić Mihajlo 4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. U17
Bolić Mihajlo 6. Vitosha uphill challenge BUL septembar 2019. U17
Perčić Mark 2.6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL septembar 2019. U17
Perčić Mark 2.4. Cup of DRAG Sofia BUL septembar 2019. U17
Počuča Sara DNF Evropsko prvenstvo - hronometar Alkmaar NED avgust 2019. WU19
Počuča Sara DNF Evropsko prvenstvo - drum Alkmaar NED avgust 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1.7. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 avgust 2019. U17
Nadoveza Igor 9.7. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 avgust 2019. U17
Marković Nemanja 16.7. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 avgust 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 36.7. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 avgust 2019. U17
Vasović Miloš 48.7. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 avgust 2019. U17
Stolić Mihajlo 1.7. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Autodrom Navak 2 avgust 2019. U17
Nadoveza Igor 12.7. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Autodrom Navak 2 avgust 2019. U17
Marković Nemanja 18.7. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Autodrom Navak 2 avgust 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 40.7. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Autodrom Navak 2 avgust 2019. U17
Vasović Miloš 39.7. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Autodrom Navak 2 avgust 2019. U17
Stolić Mihajlo 1.7. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Autodrom Navak 3 avgust 2019. U17
Nadoveza Igor 21.7. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Autodrom Navak 3 avgust 2019. U17
Marković Nemanja DNF7. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Autodrom Navak 3 avgust 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario DNF7. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Autodrom Navak 3 avgust 2019. U17
Vasović Miloš 40.7. Talenti Beograda i Evrope - 3. etapa Autodrom Navak 3 avgust 2019. U17
Stolić Mihajlo 2.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. U17
Nadoveza Igor 10.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. U17
Marković Nemanja 16.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. U17
Vasović Miloš 16.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. U15
Vujasinović Bojana 5.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. U15
Stanić Dušan 17.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. WU17
Stanić Aleksandra 5.Okoli Grma Novo mesto SLO avgust 2019. WU13
Stolić Mihajlo 22.Po Dolenjski 2019 - 1. etapa Baza 20 SLO jul 2019. U17
Nadoveza Igor 36.Po Dolenjski 2019 - 1. etapa Baza 20 SLO jul 2019. U17
Marković Nemanja 49.Po Dolenjski 2019 - 1. etapa Baza 20 SLO jul 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 8.Po Dolenjski 2019 - 1. etapa Baza 20 SLO jul 2019. U15
Vujasinović Bojana 7.Po Dolenjski 2019 - 1. etapa Baza 20 SLO jul 2019. WU17
Stolić Mihajlo 1.Po Dolenjski 2019 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jul 2019. U17
Nadoveza Igor 18.Po Dolenjski 2019 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jul 2019. U17
Marković Nemanja DNFPo Dolenjski 2019 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jul 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 13.Po Dolenjski 2019 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jul 2019. U15
Vujasinović Bojana 4.Po Dolenjski 2019 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jul 2019. WU17
Stolić Mihajlo 2.Po Dolenjski 2019 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2019. U17
Nadoveza Igor 22.Po Dolenjski 2019 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2019. U17
Marković Nemanja 40.Po Dolenjski 2019 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 14.Po Dolenjski 2019 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2019. U15
Vujasinović Bojana 5.Po Dolenjski 2019 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2019. WU17
Stolić Mihajlo 34. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - hronometar Baku AZE jul 2019. U17
Nadoveza Igor 74. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - hronometar Baku AZE jul 2019. U17
Vujasinović Bojana 60. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - hronometar Baku AZE jul 2019. WU17
Stolić Mihajlo 50. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - drum Baku AZE jul 2019. U17
Nadoveza Igor 65. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - drum Baku AZE jul 2019. U17
Vujasinović Bojana 60. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - drum Baku AZE jul 2019. WU17
Stolić Mihajlo 31.6. ČP Bělkovické kritérium Bělkovice u Olomouce CZE jun 2019. U17
Nadoveza Igor 35.6. ČP Bělkovické kritérium Bělkovice u Olomouce CZE jun 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 40.6. ČP Bělkovické kritérium Bělkovice u Olomouce CZE jun 2019. U15
Počuča Sara 7.6. ČP Bělkovické kritérium Bělkovice u Olomouce CZE jun 2019. WU19
Vujasinović Bojana 24.6. ČP Bělkovické kritérium Bělkovice u Olomouce CZE jun 2019. WU17
Stolić Mihajlo 3.7. ČP Hanácké okruhy Čechovice CZE jun 2019. U17
Nadoveza Igor 35.7. ČP Hanácké okruhy Čechovice CZE jun 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 42.7. ČP Hanácké okruhy Čechovice CZE jun 2019. U15
Počuča Sara 6.7. ČP Hanácké okruhy Čechovice CZE jun 2019. WU19
Vujasinović Bojana DNF7. ČP Hanácké okruhy Čechovice CZE jun 2019. WU17
Stolić Mihajlo 21.43rd Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Nadoveza Igor 94.43rd Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Stolić Mihajlo 58.43rd Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Nadoveza Igor 139.43rd Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Stolić Mihajlo 10.43rd Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Nadoveza Igor 114.43rd Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Stolić Mihajlo 90.43rd Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Nadoveza Igor 106.43rd Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Stolić Mihajlo 32.43rd Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Nadoveza Igor 106.43rd Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2019. U17
Stolić Mihajlo 2.13. VN občine Komende Komenda SLO maj 2019. U17
Nadoveza Igor 18.13. VN občine Komende Komenda SLO maj 2019. U17
Marković Nemanja 32.13. VN občine Komende Komenda SLO maj 2019. U17
Počuča Sara 5.13. VN občine Komende Komenda SLO maj 2019. WU19
Cigić-Parčetić Dario 15.13. VN občine Komende Komenda SLO maj 2019. U15
Vujasinović Bojana 3.13. VN občine Komende Komenda SLO maj 2019. WU17
Nadoveza Igor 6.31. ITT Ybbs Ybbs AUT april 2019. U17
Stolić Mihajlo 3.31. ITT Ybbs Ybbs AUT april 2019. U17
Počuča Sara 7.31. ITT Ybbs Ybbs AUT april 2019. WU19
Vujasinović Bojana 5.31. ITT Ybbs Ybbs AUT april 2019. WU17
Nadoveza Igor 13.58. Internationales Kirschblütenrennen Wels AUT april 2019. U17
Stolić Mihajlo 9.58. Internationales Kirschblütenrennen Wels AUT april 2019. U17
Počuča Sara 5.58. Internationales Kirschblütenrennen Wels AUT april 2019. WU19
Vujasinović Bojana 9.58. Internationales Kirschblütenrennen Wels AUT april 2019. WU17
Stolić Mihajlo 4.10. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2019. U17
Nadoveza Igor 12.10. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2019. U17
Stolić Mihajlo 1.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U17
Nadoveza Igor 2.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U17
Marković Nemanja 5.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U17
Počuča Sara 1.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. WU19
Stanić Aleksandra 2.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. WU13
Cigić-Parčetić Dario 2.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U15
Stanić Dušan 4.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U15
Vujasinović Bojana 1.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. WU17
Ilić Anđela 5.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. WU17
Stolić Mihajlo 4.Trofeo CINELLI - VC Hlohovce Hlohovce mart 2019. U17
Nadoveza Igor 29.Trofeo CINELLI - VC Hlohovce Hlohovce mart 2019. U17
Vujasinović Bojana 9.Trofeo CINELLI - VC Hlohovce Hlohovce mart 2019. WU17
Počuča Sara 9.Trofeo CINELLI - VC Hlohovce Hlohovce mart 2019. WU19
Cigić-Parčetić Dario 4.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U15
Demonja David 12.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U15
Vilim Matej 14.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U15
Vezmar Sergej 15.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U15
Vasović Miloš 20.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U15
Stanić Dušan 21.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U15
Stolić Mihajlo 4.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U17
Nadoveza Igor 6.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U17
Marković Nemanja 15.GP Bonyhad Tevel mart 2019. U17
Vujasinović Bojana 1.GP Bonyhad Tevel mart 2019. WU17
Počuča Sara 1.GP Bonyhad Tevel mart 2019. WU19
Stojnić Veljko 1. Balkansko prvenstvo - drum Beranovac SRB oktobar 2018. Elite
Počuča Sara 1. Balkansko prvenstvo - hronometar Kavadarci MKD septembar 2018. WU17
Vujasinović Bojana 3. Balkansko prvenstvo - hronometar Kavadarci MKD septembar 2018. WU17
Počuča Sara 3. Balkansko prvenstvo - drum Kavadarci MKD septembar 2018. WU17
Vujasinović Bojana 10. Balkansko prvenstvo - drum Kavadarci MKD septembar 2018. WU17
Nadoveza Igor 19. Balkansko prvenstvo - drum Kavadarci MKD septembar 2018. U17
Stojnić Veljko 45. Svetsko prvenstvo - hronometar Innsbruck AUT septembar 2018. U23
Stojnić Veljko DNF Svetsko prvenstvo - drum Innsbruck AUT septembar 2018. U23
Stojnić Veljko 109.39th Tour de Hongrie ITT - 1. etapa Siofok HUN avgust 2018. Elite
Stojnić Veljko 26.39th Tour de Hongrie - 2. etapa Balatonalmadi HUN avgust 2018. Elite
Stojnić Veljko 44.39th Tour de Hongrie - 3. etapa Velence HUN avgust 2018. Elite
Stojnić Veljko 21.39th Tour de Hongrie - 4. etapa Cegled HUN avgust 2018. Elite
Stojnić Veljko 19.39th Tour de Hongrie - 5. etapa Karcag HUN avgust 2018. Elite
Stojnić Veljko 48.39th Tour de Hongrie - 6. etapa Kazinbarcika HUN avgust 2018. Elite
Stolić Mihajlo 32.18 Trofeo la marca in bici Mareno di Piave ITA avgust 2018. U15
Nadoveza Igor 24.Po Dolenjski 2018 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2018. U17
Stolić Mihajlo 17.Po Dolenjski 2018 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2018. U15
Počuča Sara 9.Po Dolenjski 2018 - 3. etapa Novo mesto SLO jul 2018. WU17
Stojnić Veljko 30. Evropsko prvenstvo - hronometar Brno CZE jul 2018. U23
Stojnić Veljko 55. Evropsko prvenstvo - drum Zlin CZE jul 2018. U23
Stolić Mihajlo 11.6. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 jul 2018. U17
Nadoveza Igor 18.6. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Autodrom Navak 1 jul 2018. U17
Stolić Mihajlo 14.6. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd 2 jul 2018. U17
Nadoveza Igor 15.6. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd 2 jul 2018. U17
Stojnić Veljko 57.Cycling tour of Bihor - Bellotto - 1. etapa Oradea ROM jun 2018. Elite
Stojnić Veljko 74.Cycling tour of Bihor - Bellotto - 2. etapa Oradea ROM jun 2018. Elite
Stojnić Veljko 5.Cycling tour of Bihor - Bellotto ITT - 3. etapa Oradea ROM jun 2018. Elite
Stojnić Veljko 35.Cycling tour of Bihor - Bellotto - 4. etapa Oradea ROM jun 2018. Elite
Stojnić Veljko 6. Mediteranske igre- hronometar Tarragona ESP jun 2018. Elite
Stojnić Veljko 20. Mediteranske igre - drum Tarragona ESP jun 2018. Elite
Nadoveza Igor 35.Po Dolenjski 2018 - 1. etapa Baza 20 SLO jun 2018. U17
Stolić Mihajlo 12.Po Dolenjski 2018 - 1. etapa Baza 20 SLO jun 2018. U15
Počuča Sara 4.Po Dolenjski 2018 - 1. etapa Baza 20 SLO jun 2018. WU17
Nadoveza Igor 10.Po Dolenjski 2018 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jun 2018. U17
Stolić Mihajlo 2.Po Dolenjski 2018 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jun 2018. U15
Počuča Sara 2.Po Dolenjski 2018 - 2. etapa Kostanjevica na Krki SLO jun 2018. WU17
Nadoveza Igor 6.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. U17
Stolić Mihajlo 1.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. U15
Šumonja Anđelo 16.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 20.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. U15
Vujasinović Bojana 1.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. WU17
Počuča Sara 4.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. WU17
Vilim Matej 9.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. U13
Stanić Dušan 11.5. GP Gössendorf Gössendorf AUT jun 2018. U13
Nadoveza Igor 12.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. U17
Stolić Mihajlo 1.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. U15
Šumonja Anđelo 19.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 10.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. U15
Vujasinović Bojana 1.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. WU17
Počuča Sara 2.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. WU17
Vilim Matej 11.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. U13
Stanić Dušan 8.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf jun 2018. U13
Nadoveza Igor 78.42nd Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2018. U17
Nadoveza Igor 91.42nd Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2018. U17
Nadoveza Igor 89.42nd Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2018. U17
Nadoveza Igor DNF42nd Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2018. U17
Nadoveza Igor 91.42nd Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2018. U17
Stolić Mihajlo 12.VN Idrije 2018 - 1. etapa Idrija SLO maj 2018. U15
Počuča Sara 4.VN Idrije 2018 - 1. etapa Idrija SLO maj 2018. WU17
Vujasinović Bojana 5.VN Idrije 2018 - 1. etapa Idrija SLO maj 2018. WU17
Stolić Mihajlo 5.VN Idrije 2018 ITT - 2. etapa Idrija SLO maj 2018. U15
Počuča Sara 1.VN Idrije 2018 ITT - 2. etapa Idrija SLO maj 2018. WU17
Vujasinović Bojana 6.VN Idrije 2018 ITT - 2. etapa Idrija SLO maj 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1.VN Idrije 2018 - 3. etapa Idrija SLO maj 2018. U15
Počuča Sara DNFVN Idrije 2018 - 3. etapa Idrija SLO maj 2018. WU17
Vujasinović Bojana 3.VN Idrije 2018 - 3. etapa Idrija SLO maj 2018. WU17
Stojnić Veljko 1. Kup Doltcini Sapareva Banya BUL maj 2018. Elite
Stojnić Veljko 2. Kup Doltcini Dupnitsa BUL maj 2018. Elite
Stojnić Veljko 6.Prix du Saugeais ITT - 1. etapa Montbenoît 1 maj 2018. U23
Stojnić Veljko DNFPrix du Saugeais - 2. etapa Montbenoît 2 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 99.Tour de la Bidassoa Espoirs - 1. etapa Irun 1 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 87.Tour de la Bidassoa Espoirs - 2. etapa Irun 2 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 69.Tour de la Bidassoa Espoirs - 3. etapa Irun 3 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 84.Tour de la Bidassoa Espoirs - 4. etapa Irun 4 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 89.Trophee Paris-Arras Tour - 1. etapa Villers-lès 1 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 57.Trophee Paris-Arras Tour - 2. etapa Lens 2 maj 2018. U23
Stojnić Veljko 89.Trophee Paris-Arras Tour - 3. etapa Hermies 3 maj 2018. U23
Vilim Ivana 8.2. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Kovilj 2 maj 2018. WElite
Stolić Mihajlo 2.12. VN občine Komende Komenda SLO maj 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 11.12. VN občine Komende Komenda SLO maj 2018. U15
Nadoveza Igor DNF12. VN občine Komende Komenda SLO maj 2018. U17
Vujasinović Bojana 10.12. VN občine Komende Komenda SLO maj 2018. WU17
Počuča Sara 3.12. VN občine Komende Komenda SLO maj 2018. WU17
Stojnić Veljko DNF51. Paris Roubaix Espoirs Péronne maj 2018. U23
Stojnić Veljko DNF10th GP Mobiliar Keisen april 2018. U23
Vilim Matej 4.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. U13
Stanić Dušan 13.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. U13
Stolić Mihajlo 2.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 9.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. U15
Nadoveza Igor 13.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. U17
Maksić Milica 8.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. WU17
Vujasinović Bojana 7.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. WU17
Počuča Sara 5.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. WU17
Stojnić Veljko 23.Prix des Vins Henri Valloton Fully april 2018. U23
Stojnić Veljko 42.L'Enfer du Chablais Montreux Rennaz april 2018. U23
Stolić Mihajlo 8.4. Tour of kids - Milan Panić - 1. etapa Beograd 1 april 2018. U17
Nadoveza Igor 10.4. Tour of kids - Milan Panić - 1. etapa Beograd 1 april 2018. U17
Počuča Sara 49.4. Tour of kids - Milan Panić - 1. etapa Beograd 1 april 2018. U17
Vujasinović Bojana 37.4. Tour of kids - Milan Panić - 1. etapa Beograd 1 april 2018. U17
Stolić Mihajlo 12.4. Tour of kids - Milan Panić ITT - 2. etapa Beograd 2 april 2018. U17
Nadoveza Igor 21.4. Tour of kids - Milan Panić ITT - 2. etapa Beograd 2 april 2018. U17
Počuča Sara 46.4. Tour of kids - Milan Panić ITT - 2. etapa Beograd 2 april 2018. U17
Vujasinović Bojana 51.4. Tour of kids - Milan Panić ITT - 2. etapa Beograd 2 april 2018. U17
Stojnić Veljko 79.Souvenir Louison Bobet Noyal-Châtillon-sur-Seiche mart 2018. U23
Stojnić Veljko DNF19. Circuit du Morbihan Moréac mart 2018. U23
Stojnić Veljko DNFAnnemasse-Bellegarde Annemasse mart 2018. U23
Stojnić Veljko 23.24. Transversal de l'Ain Saint-Vulbas mart 2018. U23
Vilim Matej 4.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U13
Stanić Dušan 11.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U13
Stolić Mihajlo 4.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 12.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U15
Šumonja Anđelo 15.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U15
Demonja David 19.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U15
Vezmar Sergej 21.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U15
Vasović Miloš DNFGP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U15
Nadoveza Igor 12.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. U17
Maksić Milica DNFGP Bonyhad Kisdorog mart 2018. WU17
Vujasinović Bojana 1.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. WU17
Počuča Sara 4.GP Bonyhad Kisdorog mart 2018. WU17
Stojnić Veljko 92.X Interclub Vinalopo Monovar Monòver februar 2018. U23
Stojnić Veljko 9.X Interclub Vinalopo Villena Villena februar 2018. U23
Stojnić Veljko 1.Cronometro individuale Valeggio sul Mincio ITA septembar 2017. U19
Stojnić Veljko 21.15° G.P. Bike Team Cansiglio Cappella Maggiore ITA septembar 2017. U19
Stojnić Veljko 23. Svetsko prvenstvo - hronometar Bergen NOR septembar 2017. U19
Stojnić Veljko 65. Svetsko prvenstvo - drum Bergen NOR septembar 2017. U19
Stojnić Veljko 8. Evropsko prvenstvo - hronometar Herning DEN avgust 2017. U19
Stojnić Veljko 23. Evropsko prvenstvo - drum Herning DEN avgust 2017. U19
Stojnić Veljko 1. Balkansko prvenstvo - hronometar Deva ROM avgust 2017. U19
Vilim Ivana 2. Balkansko prvenstvo - hronometar Deva ROM avgust 2017. WU19
Počuča Sara 7. Balkansko prvenstvo - hronometar Deva ROM avgust 2017. WU17
Stojnić Veljko 2. Balkansko prvenstvo - drum Deva ROM avgust 2017. U19
Vilim Ivana 2. Balkansko prvenstvo - drum Deva ROM avgust 2017. WU19
Počuča Sara 7. Balkansko prvenstvo - drum Deva ROM avgust 2017. WU17
Stojnić Veljko 2.46. Olimpijske nade - Trofej Milan Panić - 1. etapa Košutnjak 1 avgust 2017. U19
Stojnić Veljko 3.46. Olimpijske nade - Trofej Milan Panić - 2. etapa Autodrom Navak 2 avgust 2017. U19
Stojnić Veljko DNFOkoli Grma Novo mesto SLO avgust 2017. U19
Stojnić Veljko 28.70th GP Général Patton  - 1. etapa Munshausen LUX jul 2017. U19
Stojnić Veljko 23.70th GP Général Patton  - 2. etapa Ettelbruck LUX jul 2017. U19
Vilim Ivana 5. Balkansko prvenstvo - MTB Nafpaktos GRE jul 2017. WU19
Počuča Sara 68. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - hronometar Gyor HUN jul 2017. WU17
Počuča Sara 59. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - drum Gyor HUN jul 2017. WU17
Vilim Ivana 36. Evropsko prvenstvo - MTB Darfo Boario Terme ITA jul 2017. WU19
Nadoveza Igor 64.5. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Beograd 1 jul 2017. U17
Počuča Sara 61.5. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Beograd 1 jul 2017. U17
Nadoveza Igor 53.5. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd 2 jul 2017. U17
Vilim Ivana 5.24. XCO Samobor 2017 UCI C1 Samobor CRO jun 2017. WU19
Cigić-Parčetić Dario 1.40. KSI-Csepel Vasló Cup ITT - 1. etapa Budapest 1 jun 2017. U13
Nadoveza Igor 4.40. KSI-Csepel Vasló Cup ITT - 1. etapa Budapest 1 jun 2017. U15
Stolić Mihajlo 6.40. KSI-Csepel Vasló Cup ITT - 1. etapa Budapest 1 jun 2017. U15
Počuča Sara 1.40. KSI-Csepel Vasló Cup ITT - 1. etapa Budapest 1 jun 2017. WU17
Cigić-Parčetić Dario 3.40. KSI-Csepel Vasló Cup - 2. etapa Budapest 2 jun 2017. U13
Nadoveza Igor 3.40. KSI-Csepel Vasló Cup - 2. etapa Budapest 2 jun 2017. U15
Stolić Mihajlo 4.40. KSI-Csepel Vasló Cup - 2. etapa Budapest 2 jun 2017. U15
Počuča Sara 1.40. KSI-Csepel Vasló Cup - 2. etapa Budapest 2 jun 2017. WU17
Stojnić Veljko 42.46th Course de la Paix Juniors - 1. etapa Litomerice CZE maj 2017. U19
Stojnić Veljko 8.46th Course de la Paix Juniors ITT - 2. etapa Trebenice CZE maj 2017. U19
Stojnić Veljko 19.46th Course de la Paix Juniors - 3. etapa Roudnice nad Labem CZE maj 2017. U19
Stojnić Veljko 11.46th Course de la Paix Juniors - 4. etapa Teplice CZE maj 2017. U19
Stojnić Veljko 55.46th Course de la Paix Juniors - 5. etapa Terezin CZE maj 2017. U19
Stojnić Veljko 4.18. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2017. U19
Vilim Ivana 5.1. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2017. WElite
Stojnić Veljko 1.18. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Kovilj 2 maj 2017. U19
Vilim Ivana 4.1. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Kovilj 2 maj 2017. WElite
Stojnić Veljko 1.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U19
Vilim Ivana 3.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. WU19
Počuča Sara 1.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. WU17
Vujasinović Bojana 1.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. WU15
Nadoveza Igor 2.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U15
Stolić Mihajlo 3.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U15
Šumonja Anđelo 15.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U15
Demonja David 1.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U13
Cigić-Parčetić Dario 2.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U13
Vasović Miloš 12.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U13
Vezmar Sergej 14.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO maj 2017. U13
Počuča Sara GP Bonjhad Bonjhad HUN april 2017. WU17
Stolić Mihajlo 9.Pre EYOF ‐ Győr Győr april 2017. U15
Nadoveza Igor 29.Pre EYOF ‐ Győr Győr april 2017. U15
Počuča Sara 19.Pre EYOF ‐ Győr Győr april 2017. U17
Nadoveza Igor 22.3. Tour of kids - Milan Panić ITT - 1. etapa Beograd 1 april 2017. U17
Počuča Sara 48.3. Tour of kids - Milan Panić ITT - 1. etapa Beograd 1 april 2017. U17
Maksić Milica 57.3. Tour of kids - Milan Panić ITT - 1. etapa Beograd 1 april 2017. U17
Nadoveza Igor 38.3. Tour of kids - Milan Panić - 2. etapa Beograd 2 april 2017. U17
Počuča Sara 55.3. Tour of kids - Milan Panić - 2. etapa Beograd 2 april 2017. U17
Maksić Milica 42.3. Tour of kids - Milan Panić - 2. etapa Beograd 2 april 2017. U17
Nadoveza Igor 21.3. Tour of kids - Milan Panić - 3. etapa Beograd 3 april 2017. U17
Počuča Sara 47.3. Tour of kids - Milan Panić - 3. etapa Beograd 3 april 2017. U17
Maksić Milica 54.3. Tour of kids - Milan Panić - 3. etapa Beograd 3 april 2017. U17
Stojnić Veljko 6.International Tour Alexander the Great - 1. etapa Kilkis GRE mart 2017. U19
Stojnić Veljko 7.International Tour Alexander the Great - 2. etapa Polikastro GRE mart 2017. U19
Stojnić Veljko 1.GP Bonjhad Bonjhad HUN mart 2017. U19
Vilim Ivana GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U13
Cigić-Parčetić Dario 9.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U13
Demonja David 10.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U13
Vasović Miloš 12.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U13
Vezmar Sergej 13.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U13
Vujasinović Bojana 3.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. WU15
Pavasović Aleksandra 5.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. WU15
Nadoveza Igor 7.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U15
Stolić Mihajlo 10.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. U15
Vilim Ivana 4.GP Bonyhad Bonyhad mart 2017. WU19
Ninkov Slobodan DNFGP Bonyhad Bonyhad mart 2017. Elite
Stojnić Veljko 29. Svetsko prvenstvo - hronometar Doha QAT oktobar 2016. U19
Stojnić Veljko DNF Svetsko prvenstvo - drum Doha QAT oktobar 2016. U19
Stojnić Veljko 29. Evropsko prvenstvo - hronometar Plumelec FRA septembar 2016. U19
Stojnić Veljko 50. Evropsko prvenstvo - drum Plumelec FRA septembar 2016. U19
Stojnić Veljko 1. Balkansko prvenstvo - hronometar Edirne TUR septembar 2016. U19
Vilim Ivana 4. Balkansko prvenstvo - hronometar Edirne TUR septembar 2016. WU19
Stojnić Veljko 4. Balkansko prvenstvo - drum Edirne TUR septembar 2016. U19
Vilim Ivana 3. Balkansko prvenstvo - drum Edirne TUR septembar 2016. WU19
Stojnić Veljko 3.17. Tour de Pecs - GP Komló Komló avgust 2016. Elite
Stojnić Veljko 5.Noćni kriterijum - Kranj Kranj SLO jul 2016. U19
Vilim Ivana 11.Noćni kriterijum - Kranj Kranj SLO jul 2016. WU19
Janković Milica 12.Noćni kriterijum - Kranj Kranj SLO jul 2016. WU19
Stojnić Veljko 19.Ulicama Kranja Kranj SLO jul 2016. U19
Vilim Ivana 6.Ulicama Kranja Kranj SLO jul 2016. WU19
Janković Milica 9.Ulicama Kranja Kranj SLO jul 2016. WU19
Stolić Mihajlo 11.Po ulicah Kranja Kranj SLO jul 2016. U13
Pavasović Aleksandra 4.Po ulicah Kranja Kranj SLO jul 2016. WU13
Nadoveza Igor 10.Po ulicah Kranja Kranj SLO jul 2016. U15
Stojnić Veljko 30.45th Course de la Paix Juniors - 1. etapa Litomerice CZE maj 2016. U19
Stojnić Veljko 9.45th Course de la Paix Juniors ITT - 2. etapa Trebenice CZE maj 2016. U19
Stojnić Veljko 86.45th Course de la Paix Juniors - 3. etapa Roudnice nad Labem CZE maj 2016. U19
Stojnić Veljko 62.45th Course de la Paix Juniors - 4. etapa Teplice CZE maj 2016. U19
Stojnić Veljko 73.45th Course de la Paix Juniors - 5. etapa Terezin CZE maj 2016. U19
Kozoderović Aleksa 38.40th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Dedić Lazar 127.40th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Kozoderović Aleksa 57.40th Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Dedić Lazar 144.40th Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Kozoderović Aleksa 19.40th Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Dedić Lazar 126.40th Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Kozoderović Aleksa 63.40th Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Dedić Lazar DNF40th Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Kozoderović Aleksa 70.40th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2016. U17
Stojnić Veljko 10.48th Tour du Pays de Vaud ITT - 1. etapa Carrouge SUI maj 2016. U19
Stojnić Veljko DNF48th Tour du Pays de Vaud - 2. etapa Bofflens SUI maj 2016. U19
Stojnić Veljko DNF17. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2016. U19
Gulači David DNF17. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2016. U19
Stojnić Veljko 1.17. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Kovilj 2 maj 2016. U19
Gulači David 14.17. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Kovilj 2 maj 2016. U19
Stojnić Veljko 16.Pokal Poli Ptuj SLO april 2016. U19
Kozoderović Aleksa 13.Pokal Poli Ptuj SLO april 2016. U17
Gulači David DNF7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. U19
Stojnić Veljko 1.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. U19
Janković Milica 6.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. WU19
Vilim Ivana 8.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. WU19
Nadoveza Igor 27.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. U15
Stolić Mihajlo 5.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. U13
Demonja David 22.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. U13
Cigić-Parčetić Dario 40.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. U13
Pavasović Aleksandra 2.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. WU13
Stojnić Veljko DNFGP Bonyhad Bonyhad april 2016. U19
Kozoderović Aleksa 4.2. Tour of kids - Milan Panić ITT - 1. etapa Beograd 1 april 2016. U17
Dedić Lazar 11.2. Tour of kids - Milan Panić ITT - 1. etapa Beograd 1 april 2016. U17
Kozoderović Aleksa 5.2. Tour of kids - Milan Panić - 2. etapa Beograd 2 april 2016. U17
Dedić Lazar 10.2. Tour of kids - Milan Panić - 2. etapa Beograd 2 april 2016. U17
Stojnić Veljko 2.International Tour Alexander the Great ITT - 1. etapa Thessaloniki GRE mart 2016. U19
Stojnić Veljko International Tour Alexander the Great - 2. etapa Thessaloniki GRE mart 2016. U19
Stojnić Veljko International Tour Alexander the Great - 3. etapa Thessaloniki GRE mart 2016. U19
Stojnić Veljko 1. Balkansko prvenstvo - hronometar Edirne TUR septembar 2015. U17
Vilim Ivana 4. Balkansko prvenstvo - hronometar Edirne TUR septembar 2015. WU17
Odanović Mirjana 7. Balkansko prvenstvo - hronometar Edirne TUR septembar 2015. WU17
Stojnić Veljko 26. Balkansko prvenstvo - drum Edirne TUR septembar 2015. U17
Vilim Ivana 3. Balkansko prvenstvo - drum Edirne TUR septembar 2015. WU17
Odanović Mirjana DNF Balkansko prvenstvo - drum Edirne TUR septembar 2015. WU17
Stojnić Veljko 15.30th ASKO Radjugendtur TTT - 1. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2015. U17
Stojnić Veljko 53.30th ASKO Radjugendtur - 2. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2015. U17
Stojnić Veljko 51.30th ASKO Radjugendtur - 3. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2015. U17
Stojnić Veljko 43.30th ASKO Radjugendtur - 4. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2015. U17
Stojnić Veljko 31.30th ASKO Radjugendtur ITT - 5. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2015. U17
Stojnić Veljko 42.30th ASKO Radjugendtur - 6. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2015. U17
Kozoderović Aleksa 10.3. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Beograd 1 avgust 2015. U17
Dedić Lazar 30.3. Talenti Beograda i Evrope - 1. etapa Beograd 1 avgust 2015. U17
Kozoderović Aleksa 7.3. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd 2 avgust 2015. U17
Dedić Lazar 33.3. Talenti Beograda i Evrope - 2. etapa Beograd 2 avgust 2015. U17
Stojnić Veljko 4. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - hronometar Tbilisi GEO jul 2015. U17
Vilim Ivana 50. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - hronometar Tbilisi GEO jul 2015. WU17
Stojnić Veljko 10. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - drum Tbilisi GEO jul 2015. U17
Vilim Ivana 64. Europen Youth Olympic Festival (EYOF) - drum Tbilisi GEO jul 2015. WU17
Stojnić Veljko 3.39th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Kozoderović Aleksa 61.39th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Stojnić Veljko 21.39h Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Kozoderović Aleksa 61.39th Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Stojnić Veljko 40.39th Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Kozoderović Aleksa 75.39th Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Stojnić Veljko 49.39th Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Kozoderović Aleksa 84.39h Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Stojnić Veljko 25.39th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Kozoderović Aleksa 90.39th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2015. U17
Stojnić Veljko 12.Volkermarkt - Diex Diex AUT maj 2015. U17
Stojnić Veljko 23.Grand Prix Südkärnten Volkermarkt AUT maj 2015. U17
Vilim Ivana 4.Grand Prix Südkärnten Volkermarkt AUT maj 2015. WU17
Gulači David DNF16. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2015. U19
Gulači David DNF16. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 maj 2015. U19
Gulači David 3.20. Međunarodna trka "Tuzla 25. maj" Tuzla maj 2015. U19
Đuran Darko DNF20. Međunarodna trka "Tuzla 25. maj" Tuzla maj 2015. Rekreativci
Stojnić Veljko 13.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. U17
Kozoderović Aleksa DNFPokal Poli Ptuj SLO april 2015. U17
Kozoderović Aleksa 5th Rumi children games - road race Konya TUR april 2015. U17
Gulači Kristian 6.5th Rumi children games - road race Konya TUR april 2015. U17
Odanović Mirjana 5. 5th Rumi children games - road race Konya TUR april 2015. WU17
Kozoderović Aleksa 4. 5th Rumi children games - criterium Konya TUR april 2015. U17
Gulači Kristian 5th Rumi children games - criterium Konya TUR april 2015. U17
Odanović Mirjana 5th Rumi children games - criterium Konya TUR april 2015. WU17
Cigić-Parčetić Dario 1.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U11
Demonja David 2.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U11
Pavasović Aleksandra 1.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU13
Simin Nikolina 2.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU13
Pavasović Aleksandar GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U13
Nadoveza Igor GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U13
Stolić Mihajlo GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U13
Josić Nikolina GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU15
Vilim Ivana GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU17
Odanović Mirjana GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU17
Janković Milica GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU19
Stojnić Veljko 1.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U17
Kozoderović Aleksa GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U17
Dedić Lazar GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U17
Dušanić Dimitrije GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U17
Gulači Kristian GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U17
Gulači David GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U19
Hrnjački Dušan GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U19
Đuran Darko GP Bonyhad Bonyhad april 2015. Rekreativci
Stolić Mihajlo 20.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. U13
Nadoveza Igor 21.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. U13
Pavasović Aleksandar 22.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. U13
Demonja David 37.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. U13
Pavasović Aleksandra 7.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. WU13
Josić Nikolina 4.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. WU15
Gulači Kristian DNFPokal Poli Ptuj SLO april 2015. U17
Dedić Lazar DNFPokal Poli Ptuj SLO april 2015. U17
Vilim Ivana 3.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. WU17
Janković Milica 2.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. WU19
Gulači David DNF6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U19
Hrnjački Dušan DNF6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U19
Stojnić Veljko 18.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U17
Kozoderović Aleksa 32.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U17
Dedić Lazar 46.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U17
Gulači Kristian DNF6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U17
Janković Milica 1.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. WU19
Pavasović Aleksandar 23.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U13
Nadoveza Igor 35.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U13
Stolić Mihajlo 40.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U13
Demonja David 45.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U13
Cigić-Parčetić Dario 46.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U13
Josić Nikolina 3.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. WU15
Pavasović Aleksandra 7.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. WU13
Simin Nikolina 8.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. WU13
Lakatoš Nikola 27.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. U15
Vilim Ivana 3.6. Pokal občine Tišina Tropovci SLO mart 2015. WU17
Stojnić Veljko 1. Balkansko prvenstvo - hronometar Niš SRB oktobar 2014. U17
Stojnić Veljko 6. Balkansko prvenstvo - drum Niš SRB oktobar 2014. U17
Stojnić Veljko 16.29th ASKO Radjugendtur TTT - 1. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2014. U17
Stojnić Veljko 29th ASKO Radjugendtur - 2. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2014. U17
Stojnić Veljko 29th ASKO Radjugendtur - 3. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2014. U17
Stojnić Veljko 29th ASKO Radjugendtur - 4. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2014. U17
Stojnić Veljko 29th ASKO Radjugendtur - 5. etapa Bad Tatzmannsdorf AUT avgust 2014. U17
Utvić Saša 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2014. U17
Gulači Kristian 12.2. Mladi telenti Beograda - 1. etapa Beograd 1 avgust 2014. U15
Kozoderović Aleksa 14.2. Mladi telenti Beograda - 1. etapa Beograd 1 avgust 2014. U15
Dedić Lazar 16.2. Mladi telenti Beograda - 1. etapa Beograd 1 avgust 2014. U15
Grgurov Stefan 21.2. Mladi telenti Beograda - 1. etapa Beograd 1 avgust 2014. U15
Gulači Kristian 6.2. Mladi telenti Beograda - 2. etapa Beograd 2 avgust 2014. U15
Kozoderović Aleksa 11.2. Mladi telenti Beograda - 2. etapa Beograd 2 avgust 2014. U15
Dedić Lazar 12.2. Mladi telenti Beograda - 2. etapa Beograd 2 avgust 2014. U15
Grgurov Stefan 37.2. Mladi telenti Beograda - 2. etapa Beograd 2 avgust 2014. U15
Gulači David 6.44. Memorijal Stjepan Grgac Ivanić-Grad CRO avgust 2014. U17
Stojnić Veljko 11.44. Memorijal Stjepan Grgac Ivanić-Grad CRO avgust 2014. U17
Hrnjački Dušan 21.44. Memorijal Stjepan Grgac Ivanić-Grad CRO avgust 2014. U17
Kozoderović Aleksa 4.44. Memorijal Stjepan Grgac Ivanić-Grad CRO avgust 2014. U17
Gulači Kristian 9.44. Memorijal Stjepan Grgac Ivanić-Grad CRO avgust 2014. U17
Kozoderović Aleksa 14 Trofeo la marca in bici Mareno di Piave ITA jul 2014. U15
Hernaus Andrej 27.15. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 jun 2014. U19
Stojnić Veljko DNF15. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 jun 2014. U19
Gulači David DNF15. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 jun 2014. U19
Hrnjački Dušan DNF15. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 jun 2014. U19
Hernaus Andrej DNF15. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 jun 2014. U19
Stojnić Veljko 29.15. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 jun 2014. U19
Gulači David 43.15. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 jun 2014. U19
Hrnjački Dušan DNF15. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 jun 2014. U19
Stojnić Veljko 82.38th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 1. etapa Jevičko CZE maj 2014. U17
Stojnić Veljko DNF38th Course de la Paix - GP Matousek - 2. etapa Jevičko CZE maj 2014. U17
Stojnić Veljko 112.38h Course de la Paix - GP Matousek - 3. etapa Jevičko CZE maj 2014. U17
Stojnić Veljko 118.38th Course de la Paix - GP Matousek - 4. etapa Jevičko CZE maj 2014. U17
Stojnić Veljko 76.38th Course de la Paix - GP Matousek ITT - 5. etapa Jevičko CZE maj 2014. U17
Stojnić Veljko 2. 4th Rumi children games - road race Konya TUR april 2014. U17
Vilim Ivana 5.4th Rumi children games - road race Konya TUR april 2014. WU17
Stojnić Veljko 7.4th Rumi children games - criterium Konya TUR april 2014. U17
Vilim Ivana 4th Rumi children games - criterium Konya TUR april 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 14.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U15
Grgurov Stefan 16.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U15
Gulači Kristian 31.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U15
Dedić Lazar 34.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U15
Janković Milica 5.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. WU17
Vilim Ivana 7.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. WU17
Stojnić Veljko 27.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U17
Utvić Saša 30.5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U17
Gulači David DNF5. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2014. U17
Đuran Darko DNF15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. Rekreativci
Perović Nemanja 4.15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. U19
Vilim Ivana 4.15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. WElite
Bogdanović Nebojša 4.15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. U17
Stojnić Veljko 6.15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. U17
Hrnjački Dušan 7.15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. U17
Kozoderović Aleksa 8.15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. U17
Gulači David 15. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2013. U17
Stojnić Veljko 4.15. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2013. U17
Bogdanović Nebojša 6.15. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2013. U17
Gulači David 7.15. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2013. U17
Hrnjački Dušan DNF15. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2013. U17
Stojnić Veljko 1.15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Bogdanović Nebojša 4.15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Hrnjački Dušan 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Gulači David 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Gulači Kristian 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Kozoderović Aleksa 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Grgurov Stefan 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U17
Hernaus Andrej 4.15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. U19
Ninkov Slobodan 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. Elite
Đuran Darko 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. Rekreativci
Vilim Ivana 15. Tour de Pecs - GP Pellérd Pellérd avgust 2013. WElite
Stojnić Veljko 3.15. Tour de Pecs - GP Radler Pécs avgust 2013. U17
Bogdanović Nebojša 2.15. Tour de Pecs - GP Radler Pécs avgust 2013. U17
Hernaus Andrej 4.15. Tour de Pecs - GP Radler Pécs avgust 2013. U19
Utvić Saša 13 Trofeo la marca in bici Mareno di Piave ITA jul 2013. U15
Hernaus Andrej DNF14. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2013. U19
Bogdanović Nebojša DNF14. Trofej sajamskih gradova - 1. etapa Novi Sad 1 maj 2013. U19
Hernaus Andrej DNF14. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 maj 2013. U19
Bogdanović Nebojša DNF14. Trofej sajamskih gradova - 2. etapa Novi Sad 2 maj 2013. U19
Stojnić Veljko 1.GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U15
Utvić Saša GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U15
Kozoderović Aleksa GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U15
Gulači Kristian GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U15
Vilim Ivana 3.GP Bonyhad Bonyhad april 2013. WU15
Bogdanović Nebojša GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U17
Gulači David GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U17
Đuran Darko GP Bonyhad Bonyhad april 2013. Rekreativci
Hernaus Andrej GP Bonyhad Bonyhad april 2013. U19
Hernaus Andrej 14. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2012. U17
Hernaus Andrea 14. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2012. WU19
Stojnić Veljko 14. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2012. U17
Sudarić Marko 14. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2012. Elite
Hernaus Andrej 14. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2012. U17
Hernaus Andrea 14. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2012. U19
Stojnić Veljko 14. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2012. U17
Bogdanović Nebojša 2.14. Tour de Pecs - Komló Komló jul 2012. U17
Hernaus Andrej 4.14. Tour de Pecs - Komló Komló jul 2012. U17
Sudarić Marko 7.14. Tour de Pecs - Feked ITT Feked maj 2012. Elite
Hernaus Andrej 3.14. Tour de Pecs - Feked ITT Feked maj 2012. U17
Bogdanović Nebojša 8.14. Tour de Pecs - Feked ITT Feked maj 2012. U17
Omaković Srđan 5.14. Tour de Pecs - Pécsvárad Pécsvárad maj 2012. Elite
Sudarić Marko DNF14. Tour de Pecs - Pécsvárad Pécsvárad maj 2012. Elite
Hernaus Andrej 3.14. Tour de Pecs - Pécsvárad Pécsvárad maj 2012. U17
Bogdanović Nebojša DNF14. Tour de Pecs - Pécsvárad Pécsvárad maj 2012. U17
Hernaus Andrea 8.14. Tour de Pecs - Pécsvárad Pécsvárad maj 2012. WU19
Omaković Srđan 14.GP Bonyhad Kisdorog mart 2012. Elite
Sudarić Marko 15.GP Bonyhad Kisdorog mart 2012. Elite
Hernaus Andrej DNFGP Bonyhad Kisdorog mart 2012. U17
Bogdanović Nebojša DNFGP Bonyhad Kisdorog mart 2012. U17
Ćosić Miloš DNFGP Bonyhad Kisdorog mart 2012. U19
Omaković Srđan 11.14. Tour de Pecs - Hosszúhetény Hosszúhetény mart 2012. Elite
Sudarić Marko 12.14. Tour de Pecs - Hosszúhetény Hosszúhetény mart 2012. Elite
Hernaus Andrej 8.14. Tour de Pecs - Hosszúhetény Hosszúhetény mart 2012. U17
Bogdanović Nebojša 6.14. Tour de Pecs - Hosszúhetény Hosszúhetény mart 2012. U17
Ćosić Miloš 7.14. Tour de Pecs - Hosszúhetény Hosszúhetény mart 2012. U19
Omaković Srđan DNF33. Tour de Vojvodina - 1. etapa Novi Sad 1 septembar 2011. Elite
Sudarić Marko DNF33. Tour de Vojvodina - 1. etapa Novi Sad 1 septembar 2011. Elite
Omaković Srđan 66.33. Tour de Vojvodina - 2. etapa Novi Sad 2 septembar 2011. Elite
Sudarić Marko DNF33. Tour de Vojvodina - 2. etapa Novi Sad 2 septembar 2011. Elite
Omaković Srđan 3.13. Tour de Pecs - Grawe Pécs septembar 2011. Elite
Sudarić Marko 5.13. Tour de Pecs - Grawe Pécs septembar 2011. Elite
Hernaus Andrej 6.13. Tour de Pecs - Grawe Pécs septembar 2011. U17
Omaković Srđan 4.13. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2011. Elite
Sudarić Marko 3.13. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2011. Elite
Hernaus Andrej 7.13. Tour de Pecs - Csofém Orfű septembar 2011. U17
Omaković Srđan 5.13. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2011. Elite
Sudarić Marko 8.13. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2011. Elite
Hernaus Andrej 6.13. Tour de Pecs - TV Torony Orfű septembar 2011. U17
Omaković Srđan 9.13. Tour de Pecs - Villány Villány avgust 2011. Elite
Sudarić Marko 1.13. Tour de Pecs - Villány Villány avgust 2011. Elite
Omaković Srđan 13.13. Tour de Pecs - Szigetvár Szigetvár avgust 2011. Elite
Sudarić Marko 15.13. Tour de Pecs - Szigetvár Szigetvár avgust 2011. Elite
Omaković Srđan 37. Gemenc GP - 1. etapa Szekszárd 1 jul 2011. Elite
Sudarić Marko 37. Gemenc GP - 1. etapa Szekszárd 1 jul 2011. Elite
Omaković Srđan 37. Gemenc GP ITT - 2. etapa Szekszárd 2 jul 2011. Elite
Sudarić Marko 37. Gemenc GP ITT - 2. etapa Szekszárd 2 jul 2011. Elite
Omaković Srđan 37. Gemenc GP - 3. etapa Szekszárd 3 jul 2011. Elite
Sudarić Marko 37. Gemenc GP - 3. etapa Szekszárd 3 jul 2011. Elite
Omaković Srđan 6.13. Tour de Pecs - Feked ITT Feked jul 2011. Elite
Sudarić Marko 5.13. Tour de Pecs - Feked ITT Feked jul 2011. Elite
Omaković Srđan 3.13. Tour de Pecs - Pellérd Pellérd jul 2011. Elite
Sudarić Marko 10.13. Tour de Pecs - Pellérd Pellérd jul 2011. Elite
Omaković Srđan 16.13. Tour de Pecs - GP Komló Komló maj 2011. Elite
Sudarić Marko 23.13. Tour de Pecs - GP Komló Komló maj 2011. Elite
Omaković Srđan 9.13. Tour de Pecs - GP Radler Pécs april 2011. Elite
Sudarić Marko 24.13. Tour de Pecs - GP Radler Pécs april 2011. Elite
Omaković Srđan DNFGP Bonyhad Tolna mart 2011. Elite
Sudarić Marko DNFGP Bonyhad Tolna mart 2011. Elite