MEĐUNARODNE TRKE

1109 142 57 46 39
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Cigić-Parčetić Dario 2.Trofej Sajamskih gradova Kovilj SRB may 2022. U19
Stolić Mihajlo 2.Velo Alanya Junior - ITT Alanya TUR march 2022. U19
Stolić Mihajlo 2.17. Sajó Péter Emlékverseny Tevel HUN march 2022. U19
Stolić Mihajlo 2.38e Keizer der Juniores Pittem BEL september 2021. U19
Jordán Dorka 2.CENA PRIMÁTORA MESTA - ITT Žiar nad Hronom SVK july 2021. WElite
Árvai Kristóf 2.Trnava Tour 2021. Trnava SVK may 2021. U19
Jordán Dorka 2.Sowiogórski Tour Ostroszowice POL august 2020. WU19
Stolić Mihajlo 2.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB july 2020. U17
Počuča Sara 2.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL june 2020. WU19
Stolić Mihajlo 2.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL june 2020. U17
Nadoveza Igor 2.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL june 2020. U19
Stolić Mihajlo 2. Balkan Championship - ITT Trebinje BiH october 2019. U17
Počuča Sara 2. Balkan Championship - ITT Trebinje BiH october 2019. WU19
Vasović Miloš 2.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO september 2019. U15
Ilić Anđela 2.8. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO september 2019. WU17
Počuča Sara 2.4. Cup of DRAG Sofia BUL september 2019. WU19
Počuča Sara 2.6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL september 2019. WU19
Perčić Mark 2.6. Vitosha uphill challenge Sofia BUL september 2019. U17
Perčić Mark 2.4. Cup of DRAG Sofia BUL september 2019. U17
Stolić Mihajlo 2.Okoli Grma Novo mesto SLO august 2019. U17
Stolić Mihajlo 2.Po Dolenjski 2019 Novo mesto SLO july 2019. U17
Dorka Jordán 2.38. Maraton Franja BTC City - ITT Ljubljana SLO june 2019. WU19
Stolić Mihajlo 2.13. VN občine Komende Komenda SLO may 2019. U17
Nadoveza Igor 2.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U17
Stanić Aleksandra 2.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. WU13
Cigić-Parčetić Dario 2.VN općine Gornji Kneginec Gornji Kneginec CRO april 2019. U15
Stolić Mihajlo 2.Po Dolenjski 2018 Kostanjevica na Krki SLO june 2018. U15
Počuča Sara 2.Po Dolenjski 2018 Kostanjevica na Krki SLO june 2018. WU17
Počuča Sara 2.2. Frisch saftig steirisch Kriterium Wollsdorf june 2018. WU17
Stojnić Veljko 2. Doltcini cup Dupnitsa BUL may 2018. Elite
Stolić Mihajlo 2.12. VN občine Komende Komenda SLO may 2018. U15
Stolić Mihajlo 2.9. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2018. U15
Vilim Ivana 2. Balkan Championship - ITT Deva ROM august 2017. WU19
Stojnić Veljko 2. Balkan Championship - road Deva ROM august 2017. U19
Vilim Ivana 2. Balkan Championship - road Deva ROM august 2017. WU19
Stojnić Veljko 2.46. Olimpijske nade - Trofej Milan Panić Košutnjak 1 august 2017. U19
Nadoveza Igor 2.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO may 2017. U15
Cigić-Parčetić Dario 2.6. VN grada Vinkovaca Vinkovci CRO may 2017. U13
Stojnić Veljko 2.International Tour Alexander the Great ITT Thessaloniki GRE march 2016. U19
Pavasović Aleksandra 2.7. Pokal občine Tišina Tropovci SLO april 2016. WU13
Demonja David 2.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. U11
Simin Nikolina 2.GP Bonyhad Bonyhad april 2015. WU13
Janković Milica 2.Pokal Poli Ptuj SLO april 2015. WU19
Stojnić Veljko 2. 4th Rumi children games - road race Konya TUR april 2014. U17
Bogdanović Nebojša 2.15. Tour de Pecs - GP Radler Pécs august 2013. U17
Bogdanović Nebojša 2.14. Tour de Pecs - Komló Komló july 2012. U17