DRŽAVNA PRVENSTVA

531 198 100 56 41
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2021. U19
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WU19
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WElite
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WU19
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WU13
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WU13
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WU19
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. WU13
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU13
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WElite
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
Cigić-Parčetić Dario 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U15
S Team (Dario Cigić-Parčetić, Miloš Vasović, Dušan Stanić) 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U15
Nadoveza Igor 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U17
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. WU17
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WU17
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. U15
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2018. U15
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U15
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. WU15
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U15
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U15
Cigić-Parčetić Dario 2. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2017. U13
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB januar 2017. WU15
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U19
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU19
Stolić Mihajlo 2. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2016. U13
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. U17
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. WU19
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU19
Pavasović Aleksandra 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU13
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU17
Josić Nikolina 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU15
Nadoveza Igor 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U13
Pavasović Aleksandra 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU13
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU19
S Team (Veljko Stojnić, Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači, Lazar Dedić) 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU17
Pavasović Aleksandra 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU13
Simin Nikolina 2. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. WU13
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. U15
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU15
Janković Milica 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU17
Odanović Mirjana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU15
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U17
Kozoderović Aleksa 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. U15
S Team (Veljko Stojnić, Dušan Hrnjački, David Gulači) 2. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U17
Kozoderović Aleksa 2. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
S Team (Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači, Lazar Dedić, Stefan Grgurov) 2. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U15
Stojnić Veljko 2. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2013. U15
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. WElite
Hernaus Andrej 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2012. U17
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2012. WU17
Omaković Srđan 2. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2011. Elite