SEZONA 2020

165 75 37 21 17
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Vilim Ivana DNF Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. WElite
Stolić Mihajlo 1. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U19
Nadoveza Igor 3. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U19
Počuča Sara 1. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. WU19
Marković Nemanja 3. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 6. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U17
Vasović Miloš 9. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U17
Vilim Matej 7. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U15
Stanić Dušan 19. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. U15
Stanić Aleksandra 3. Kup Srbije Tavankut SRB oktobar 2020. WU13
Perčić Mark 1.DRAG Vitosha uphill 2020 Sofia BUL oktobar 2020. U17
Vilim Ivana DNF Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. WElite
Stolić Mihajlo 2. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U19
Nadoveza Igor 5. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U19
Počuča Sara 1. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. WU19
Marković Nemanja 3. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 4. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U17
Vasović Miloš 11. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U17
Vezmar Sergej 16. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U17
Mirković Nikola 18. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U17
Stanić Dušan 10. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U15
Vilim Matej 16. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. Kup Srbije Sombor SRB oktobar 2020. WU13
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WElite
Nadoveza Igor 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U19
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
Marković Nemanja 5. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
S Team (Mihajlo Stolić, Nemanja Marković, Dario Cigić-Parčetić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 7. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
Vasović Miloš 21. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
Vezmar Sergej 20. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
Stanić Dušan 6. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U15
Vilim Matej 7. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WU13
Vilim Ivana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WElite
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U19
Nadoveza Igor 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U19
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WU19
Marković Nemanja 3. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U17
Vasović Miloš 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U17
Vezmar Sergej 10. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U17
Stanić Dušan 5. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U15
Vilim Matej 6. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U15
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WU13
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WElite
Stolić Mihajlo 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U19
Nadoveza Igor 8. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U19
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 3. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WU19
Marković Nemanja 4. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U17
Vasović Miloš 10. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U17
Vezmar Sergej 16. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U17
Stanić Dušan 8. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U15
Vilim Matej 16. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. U15
Stanić Aleksandra 2. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WU13
Stolić Mihajlo 2. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. U19
Počuča Sara 1. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 3. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. WU19
Marković Nemanja 3. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. U17
Vasović Miloš 6. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. U17
Stanić Dušan 12. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. Kup Srbije Bački Petrovac SRB septembar 2020. WU13
Vilim Ivana 1. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. WElite
Nadoveza Igor 1. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U19
Stolić Mihajlo 5. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U19
Počuča Sara 1. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. WU19
Marković Nemanja 2. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 5. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U17
Vasović Miloš 8. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U17
Vezmar Sergej 9. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U17
Stanić Dušan 7. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U15
Vilim Matej 9. Kup Srbije Kovilj SRB septembar 2020. U15
Počuča Sara 20. Evropsko prvenstvo - hronometar Plouay FRA avgust 2020. WU19
Počuča Sara DNF Evropsko prvenstvo - drum Plouay FRA avgust 2020. WU19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WElite
Vujasinović Bojana 2. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WU19
Nadoveza Igor 4. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U19
Marković Nemanja 5. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 7. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Vasović Miloš 8. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Vezmar Sergej 16. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Stanić Dušan 4. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U15
Vilim Matej 9. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WU13
Nadoveza Igor 54.Visegrad 4 juniors Vásárosnamény HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 59.Visegrad 4 juniors ITT Nyíregyháza HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 46.VIsegrad 4 juniors Ibrány HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 7.Visegrad 4 juniors Vásárosnamény HUN avgust 2020. U19
Nadoveza Igor 34.Visegrad 4 juniors Nyíregyháza HUN avgust 2020. U19
Vilim Ivana 1. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WElite
Nadoveza Igor 1. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U19
Vujasinović Bojana 2. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WU19
Stolić Mihajlo 1. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Marković Nemanja 3. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 4. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Vasović Miloš 5. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Vezmar Sergej 9. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U17
Stanić Dušan 1. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U15
Vilim Matej 4. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. Vojvođansko prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WU13
Počuča Sara 1.GP Woman Belgrade ITT Beograd SRB jul 2020. WElite
Vujasinović Bojana 6.GP Woman Belgrade ITT Beograd SRB jul 2020. WElite
Počuča Sara 1. Kup Srbije Beograd SRB jul 2020. WU19
Vujasinović Bojana 3. Kup Srbije Beograd SRB jul 2020. WU19
Nadoveza Igor DNF Kup Srbije Beograd SRB jul 2020. U19
Stanić Aleksandra 2. Kup Srbije Beograd SRB jul 2020. WU13
Stolić Mihajlo 1.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 12.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT Beograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 24.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT Beograd SRB jul 2020. U17
Stanić Dušan 44.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT Beograd SRB jul 2020. U17
Vilim Matej 50.8. Talenti Beograda i Evrope - ITT Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 1.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Stolić Mihajlo 2.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 7.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Stanić Dušan 37.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Vilim Matej DNF8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Stolić Mihajlo 3.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Stolić Mihajlo 3.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 25.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Marković Nemanja 25.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 17.8. Talenti Beograda i Evrope BEograd SRB jul 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 17.8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Stanić Dušan DNF8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Vilim Matej DNF8. Talenti Beograda i Evrope Beograd SRB jul 2020. U17
Počuča Sara 1. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. WU19
Vujasinović Bojana 2. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. WU19
Nadoveza Igor 4. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. U19
Stolić Mihajlo 1. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. U17
Marković Nemanja 6. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. U17
Vasović Miloš 9. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. U17
Stanić Dušan 5. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. U15
Stanić Aleksandra 2. Kup Beograda Beograd SRB jun 2020. WU13
Stolić Mihajlo 14.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Marković Nemanja 25.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario 26.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Vasović Miloš 34.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U17
Počuča Sara 2.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. WU19
Nadoveza Igor 18.Doltcini kup - Vitosha climb Sofia BUL jun 2020. U19
Stanić Aleksandra 3.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. WU13
Stanić Dušan 11.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U15
Stolić Mihajlo 2.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Marković Nemanja 7.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Cigić-Parčetić Dario DNFDoltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Vasović Miloš DNFDoltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U17
Nadoveza Igor 2.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. U19
Počuča Sara 1.Doltcini kup - South park criterium Sofia BUL jun 2020. WU19
Nadoveza Igor 3. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U19
Vilim Ivana 1. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. WElite
Počuča Sara 2. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. WU19
Vujasinović Bojana 3. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. WU19
Stolić Mihajlo 1. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U17
Cigić-Parćetić Dario 23. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U17
Vasović Miloš 24. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U17
Marković Nemanja 30. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U17
Vezmar Sergej DNF Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U17
Stanić Dušan 9. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U15
Vilim Matej 10. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. U15
Stanić Aleksandra 1. Kup Srbije Šid SRB jun 2020. WU13