DRŽAVNA PRVENSTVA

531 198 100 56 41
NASTUPA PODIJUMA
ime plasman takmičenje mesto država datum kategorija
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2021. WU15
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2021. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2021. U19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2021. U19
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2021. WU15
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WElite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
S Team (Mihajlo Stolić, Nemanja Marković, Dario Cigić-Parčetić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. U17
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB septembar 2020. WU13
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. U19
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2020. WU19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WElite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2020. WU19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WElite
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. U19
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB avgust 2020. WU13
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. WU17
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2019. WU13
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2019. WU17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2019. WU17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU19
Nadoveza Igor 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
S Team (Igor Nadoveza, Mihajlo Stolić, Nemanja Marković) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2019. WU17
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U17
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. WU17
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. U15
Stanić Aleksandra 1. Državno prvenstvo - CX Srebrno jezero SRB februar 2019. WU13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. Elite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2018. WU17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2018. U15
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. Elite
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2018. WU17
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
S Team (Sara Počuča, Bojana Vujasinović, Milica Maksić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. WU17
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
S Team (Mihajlo Stolić, Dario Cigić-Parčetić, Miloš Vasović, Sergej Vezmar) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2018. U15
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2017. U13
Nadoveza Igor 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U15
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2017. U13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WU19
Počuča Sara 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WU17
Nadoveza Igor 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. U15
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2017. WU15
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. WU19
S Team (Mihajlo Stolić, Igor Nadoveza, Anđelo Šumonja) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U15
Vujasinović Bojana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. WU15
Cigić-Parčetić Dario 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
S Team (Dario Cigić-Parčetić, David Demonja, Miloš Vasović, Sergej Vezmar) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2017. U13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - brdo Divčibare SRB avgust 2016. WU13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU19
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2016. WU13
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U19
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU19
Odanović Mirjana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU17
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2016. WU13
Stolić Mihajlo 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U13
S Team (Mihajlo Stolić, David Demonja, Dario Cigić-Parčetić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. U13
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU19
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2016. WU13
Kozoderović Aleksa 1. Državno prvenstvo - CX Veliko Gradište SRB januar 2016. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB avgust 2015. WU17
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB avgust 2015. WU17
Janković Milica 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU19
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2015. WU17
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. WU17
S Team (Aleksandar Pavasović, Igor Nadoveza, David Demonja, Dario Cigić-Parčetić) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2015. U13
Pavasović Aleksandra 1. Državno prvenstvo - CX Novi Sad SRB mart 2015. WU13
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU17
Josić Nikolina 1. Državno prvenstvo - brdo Čačak SRB septembar 2014. WU13
Josić Nikolina 1. Državno prvenstvo - kriterijum Čačak SRB septembar 2014. WU13
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Erdevik SRB jun 2014. WU17
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. U17
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Bogosavac SRB jun 2014. WU17
Kozoderović Aleksa 1. Državno prvenstvo - CX Beograd SRB januar 2014. U15
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - kriterijum Valjevo SRB avgust 2013. U15
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. U15
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - hronometar Beranovac SRB jun 2013. WU15
Stojnić Veljko 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
S Team (Veljko Stojnić, Saša Utvić, Aleksa Kozoderović, Kristian Gulači) 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. U15
Vilim Ivana 1. Državno prvenstvo - drum Beranovac SRB jun 2013. WU15